سلامتی و پزشکی

صنعا: تحریم ، یمنی ها را از مواد ضدعفونی برای مقابله با ویروس کرونا هم محروم نموده است

معاون وزیر بهداشت یمن شرایط مبارزه با کرونا در این کشور را در شرایط تحریم بسیار سخت خواند و گفت که سازمان ملل هم از واقعیت های یمن به دور است.

16 مرداد 1399

درمان ریزش مو با استفاده از معجزه ای به نام سیر

روزیاتو/ محققان برای کسانی که به دنبال یک درمان خانگی ساده و فوری برای جلوگیری از ریزش موهای خود هستند خبرهای خوبی دارند. در واقع تحقیقات ثابت نموده یکی از مواد غذایی که در آشپزخانه همه ما پیدا می گردد فراوری کلاژن را افزایش می دهد، فولیکول های مو را تقویت...

15 مرداد 1399

تخت های آی سی یو بیمارستان های بندرعباس پر شده است

خبرنگاران/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: نگرانی ما از جایی است که تخت های آی سی یو بیمارستان ها کامل پر گردد و در بندرعباس این رخ داده است.

15 مرداد 1399

چینی ها بزرگترین منبع انتشار کرونا را اعلام کردند؛ نفس کشیدن

آنالیز دانشمندان چینی حاکی از آن است که بیماران کرونایی با نفس کشیدن خود باعث انتقال ویروس کرونا می شوند.

14 مرداد 1399

پیگیری مطالبات و دغدغه های جامعه دانشگاهی در هفته گذشته به کجا رسید؟

مطالبات مطرح شده جامعه دانشگاهی در سامانه فارس من از سوی خبرنگاران خبرنگاران پیگیری شده است.

13 مرداد 1399

اقدامات جنون آمیز بن سلمان علیه مخالفان داخلی

به گزارش خبرنگاران سایت میدل ایست مانیتور در گزارشی با اشاره به اقدامات محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در سرکوب مخالفان خود نوشت بیماری جنون آمیز وی به سطح بی سابقه ای رسیده است. جنایت ربودن دو فرزند سعد الجبری مقام سابق امنیتی عربستان اقدامی ناامیدانه...

12 مرداد 1399

بازیکنان پرسپولیس قهرمان به جهان آمده اند، تافته جدا بافته نیستیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی درخصوص آخرین شرایط بازیکنان این تیم بعد از آغاز دور جدید تمرینات توضیحاتی را در خصوص تیمش به سایت باشگاه ارائه کرد و به اظهار نظر در خصوص مخالفت بعضی تیم ها با ادامه رقابت های لیگ برتر پرداخت.

11 مرداد 1399

آمادگی گیلان برای مواجهه با طغیان بیماری گوارشی در آستارا

خبرنگاران/گیلان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، گفت: آمادگی لازم در استان گیلان برای مواجهه با طغیان احتمالی بیماری گوارشی در شهرستان مرزی بندر آستارا وجود دارد.

5 مرداد 1399

دانشجویان مشمول چگونه از سنوات تحصیلی برخوردار می شوند؟

سردار تقی مهری اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و مواجهه بعضی دانشجویان با ابهام در نحوه ادامه تحصیل خود و نگرانی های بوجود آمده، برابر قانون خدمت وظیفه عمومی در طول تحصیل، به رغم سنوات و مهلت اولیه تحصیلی در نظر گرفته شده، در شرایط...

22 تیر 1399

خبرنگاران بازیکن ماشین سازی: حداقل 2 ماه برای آماده سازی تیم ها در نظر گرفته گردد

تبریز - خبرنگاران - مدافع تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در خصوص برگزاری بازی ها به صورت فشرده گفت: درست است که بازیکنان طی این مدت تمرینات انفرادی داشتند اما کسب آمادگی مطلوب در گرو برگزاری تمرینات گروهی است از هیمن رو حداقل 2 ماه زمان برای آماده سازی تیم...

21 تیر 1399

حاضریم باغ کتاب را دودستی به کتاب فروشان واگذار کنیم، از رقابت پرهیز داریم

به گزارش خبرنگاران، بخش کتاب باغ کتاب تهران، در دو بخش عظیمسال و کودک و نوجوان و با مجموع 10هزار مترمربع مساحت، عظیمترین کتاب فروشی ایران محسوب می گردد. فرایند ساخت، افتتاح و بهره برداری از این مجموعه عظیم که چندین سالن نمایش و سینما و فضاهای رفاهی را...

15 تیر 1399

ادامه قرنطینه در اوکراین تا 2 خرداد

نخست وزیر اوکراین از تمدید شرایط قرنطینه در این کشور تا 22 ماه می (دوم خرداد ماه) اطلاع داد و اعلام نمود: با این وجود از 22 اردیبهشت محدودیت ها کمتر می گردد.

13 تیر 1399

پروتکل های ایمنی از کرونا در دندانپزشکی ابلاغ شد، مطب های دندانپزشکی به عنوان مرکز انتقال کرونا شناخته شده است

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، در ارتباط با شرایط بازگشایی مطب های دندانپزشکی بعد از فروکش بحران کرونا در کشور، توضیحاتی ارائه داد.

13 تیر 1399

دیدنی های کلاردشت،تصویری از یک رویا در مازندران

دیدنی های کلاردشت ، تصویری از یک رویا در مازندراندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره دیدنی های کلاردشت ، تصویری از یک رویا در مازندران ،سخن خواهیم گفت.

8 تیر 1399

ردپای جویندگان پسماند بازیافتی بر زباله های روستای سیدآباد ، نگرانی نسبت به انتقال کرونا به روستا

اهالی روستای سیدآباد مهاباد هم زمان با کرونا، مهمان ناخوانده دیگری به نام بوی زباله را تحمل می کنند و از این نگران هستند که این مهمان با خود بیماری کرونا را نیز به آنان تحمیل کند.

5 تیر 1399

تقاضای اعطا از وزارت بهداشت: تقاضای اعلام آمار تفکیک شده شهر تهران را داریم

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ما نمی گوییم آمار ارائه شده مخدوش است و از نظر ما مرجع اعلام آمار ستاد ملی کروناست گفت: درخواست ما اعلام آمار تفکیک شده است.

5 تیر 1399

ایتالیا کمترین میزان مرگ و میر بر اثر کرونا را ثبت کرد

به گزارش خبرنگاران، براساس داده های وبگاه آماری ورلد او مترز که آمار لحظه به لحظه مبتلایان به کرونا را ثبت و اعلام می نماید، در ایتالیا کمترین میزان مرگ و میر روزانه بر اثر کرونا در یک روز از زمان شروع قرنطینه ثبت شد.

3 تیر 1399

دولت ایتالیا انتها تسلیم خواسته باشگاه های سری A شد، احتمال لغو مسابقات با وجود بازگشت بازیکنان به زمین تمرین

فشار اهالی فوتبال ایتالیا به دولت این کشور برای صدور مجوز از سرگیری تمرینات انتها جواب داد و فوتبالیست های شاغل در کالچو به زودی می توانند تمرین نمایند.

3 تیر 1399

آموزش های مجازی راهگشای صنعت گردشگری در کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان گفت: کارکنان تأسیسات گردشگری استان با آموزش های مجازی و آنلاین برای دوران پساکرونا آماده می شوند.

2 تیر 1399

ادعا درباره شیوع کرونا از آزمایشگاه ووهان بی پایه است

در پی افزایش اتهام مقامات آمریکایی در مورد ساخته شده کرونا در یک آزمایشگاه چین، این موسسه تحقیقاتی این ادعاها را مردود و ساخته تئوری توهم توطئه دانست.

31 خرداد 1399
تعداد: (209)