اخبار صنعت

خط فقر در ترکیه به بالای 10 هزار لیر رسید

اتحادیه کارگری ترکیه اعلام نمود: شاخص خط فقر در این کشور در ماه گذشته میلادی برای یک خانواده چهار نفره به 10 هزار و 75 لیر و خط گرسنگی به 3 هزار و 96 لیر رسیده است.

7 آذر 1400

شناسایی ظرفیت های موجود برای تجاری سازی مرغ لاین

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ایران یکی از معدود کشورهای دارای فناوری فراوری مرغ لاین است. نژادی که می تواند فراوریات ایران در حوزه مرغ را افزایش دهد و کشور را از این نظر خودکفا کند. ارتقای فراوری این حیوان در اولویت ستاد توسعه زیست...

6 آذر 1400

واکنش رئیس هیات فوتبال خوزستان به اعتراض پرسپولیس

با توجه به شرایط نامناسب زمین استادیوم شهید بهنام محمدی، با درخواست باشگاه نفت مسجدسلیمان برگزاری بازی این تیم در هفته دوم مقابل سپاهان به شهر اهواز منتقل شد، اما این مساله اعتراض باشگاه پرسپولیس را در پی داشت و این باشگاه معتقد است تغییر محل بازی کمکی...

25 آبان 1400

مقاله: تعبیر خواب قیر، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟

اگر به تازگی خوابی با موضوع قیر سیاه دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

25 آبان 1400

سهم صنعت از صادرات غیرنفتی 3.2 درصد است

تهران (پانا) - سهم صنعت از کل وزن صادرات غیرنفتی فقط 3.2 درصد است و بیشترین سهم مربوط به بخش پتروشیمی و میعانات گازی است.

24 آبان 1400

درمان آلرژی بچه ها با استفاده از طب سنتی

طب سنتی ایران، برگرفته از کتب قدیمی دانشمندان بزرگ، توصیه های بسیاری برای پیشگیری از بیماری ها و درمان آنها ارائه داده است که در این میان آلرژی های بچه ها از این قاعده مستثنی نبوده و راهکارهای بسیاری برای درمان این بیماری به وسیله طب سنتی وجود دارد....

16 آبان 1400

مخبر: طرح های نیمه تمام احیای دریاچه ارومیه باید تکمیل شود

جلسه کارگروه نجات دریاچه ارومیه شامگاه شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار گشت.

14 آبان 1400

طراحی ویلاهای کوچک: اردوغان در مراسم کلنگ زنی ساخت جاده در قره باغ

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه که به منظور حضور در مراسم افتتاحیه فرودگاه بین المللی شهر فضولی و مراسم کلنگ زنی پردیس کشاورزی هوشمند در زنگیلان به آذربایجان سفر نموده در مراسم کلنگ زنی ساخت بزرگراه فضولی شرکت کرد.

11 آبان 1400

بازار برنج کی به ثبات می رسد؟

به گزارش خبرنگاران، حجت براتعلی گفت: در راستای تامین احتیاج بازار از ابتدای شهریور 100 هزار تن انواع برنج وارداتی وارد بازار شد که 80 درصد از این برنج، جذب بازار شده است.

10 آبان 1400

دانشگاه محقق اردبیلی بین 400 دانشگاه برتر دنیا در حوزه مهندسی نهاده شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از حضور شایسته این دانشگاه در بین 400 دانشگاه برتر دنیا در رتبه بندی موضوعی تایمز 2022 در حوزه مهندسی (Engineering) اطلاع داد.

5 آبان 1400

طراحی سایت: چگونه می توان با طراحی سایت به کسب و کارهای نوین دست پیدا کرد؟

طراحی سایت به شما یاری می نماید که از قالب سنتی خود خارج شوید و با رویکردی تازه قدم در کسب و کارهای نوین بگذارید. بنابراین شما می توانید با استفاده از یک سایت به کسب و کار خود رنگ بوی دیگری بدهید. این روزها دیگر افراد در پی راهی برای اینکه بتوانند مانند...

11 مهر 1400

گاز 3 شهرستان فردا قطع می گردد

تهران (پانا) - گاز محدوده هایی از شهرستان های رباط کریم، ورامین و بخش قطعه نو در شهرستان ری، فردا قطع می گردد.

4 مهر 1400

کار نیمه تمام را تمام کن!

سرخ ها در یک چهارم نهایی به سد محکمی به نام الهلال خورده اند اما باید قدر موقعیت موجود را بدانند و با عبور از این تیم، بار دیگر به نیمه نهایی آسیا برسند. حیف است اگر این سال های درخشان برای قرمزها بهره بین المللی متناسب به همراه نداشته باشد.

2 مهر 1400

مدیریت آب و تامین نهاده ها در اراضی خرده مالک سخت تر است

خبرنگاران/خراسان رضوی یک کارشناس مسائل کشاورزی گفت: برچیده شدن خرده مالکی باعث می گردد منفعت کشاورزان و منطقه به طرز مطلوب تری تامین گردد، مدیریت آب و تامین نهاده ها در خرده مالکی سخت تر است.

28 شهریور 1400

پنج مربی کاندیدای هدایت قشقایی شیراز

خبرنگاران/فارس گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال شهدای قشقایی برای فصل نو معرفی شدند.

23 شهریور 1400

آینده درخشانی پیش روی منطقه آزاد چابهار است

مومنی گفت: منطقه آزاد چابهار می تواند در اهداف بلند مدت خود در حوزه حمل و نقل و ترانزیت گام های موثری بردارد و به همین علت آینده درخشانی برای این منطقه پیش بینی می کنیم.

6 شهریور 1400

آغاز به کار فعالیت مرکز پایش زیست محیطی در لرستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: مرکز پایش زیست محیطی لرستان آغاز به کار کرد.

24 مرداد 1400

معرفی 41 مدل اره زنجیری با جنس عالی و درجه یک

یکی از ابزارهای کاربردی صنعت چوب بری و حرفه جنگلبانی و باغبانی اره زنجیری است. از این ابزار بیشتر در امور شهرداری، فضای سبز شهری و باغبانی های وسیع استفاده می شود ؛ گرچه امروزه استفاده های متنوعی از آن حتی در کارهای خانگی هم می شود. در این مقاله فصد داریم...

20 مرداد 1400

تمرین 80 دقیقه ای پرسپولیس در روز بازگشت گل محمدی

تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس با حضور یحیی گل محمدی برگزار گردید.

20 مرداد 1400

بابک زنجانی مشمول عفو خواهد شد

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: موکلم اقدامات مناسب و همکاری موثر و قابل توجهی در جهت انتقال اموال و وجوه خارج از کشور خود انجام داده است که مسئولان ذیربط از کم و کیف آن آگاه هستند.

8 مرداد 1400
تعداد: (269)