عادلانه نبودن تحریم در زمان شیوع کرونا

به گزارش تور استانبول، قائم مقام شهردار کازان روسیه با انتشار پیامی خطاب به شهروندان و شهردار شیراز بیان کرد عادلانه نیست مردم در زمان تحریم و شیوع کرونا رنج ببرند درحالی که با سیاست های جهانی کاری ندارند.

عادلانه نبودن تحریم در زمان شیوع کرونا

به گزارش از ، در متن پیغام اِوجنیا لودویگاوا خطاب به شهروندان شیراز و حیدر اسکندرپور آمده است: در حال حاضر سراسر دنیا با شیوع ویروس کرونا روبرو است و شهرهای دنیا تاثیرات آن را حس نموده اند، ضمن ابراز بهترین آرزوها برای شهروندان شیراز، حمایت مستمر خود را از آنان در این شرایط سخت اعلام می دارم.

در ادامه پیغام لودویگاوا آمده که بحران دنیای ناشی از شیوع کرونا، شهرها را ملزم می سازد تا سریعا نسبت به شرایطی اضطراری واکنش نشان دهند که نه تنها سلامت شهروندان بلکه انسجام اجتماعی، اقتصاد و زیرساخت های سرزمین هایمان را تهدید می نماید.

درحالی که ویروس فارغ از مرزهای حاکمیتی، وسعت سرزمین ها یا شرایط آب و هوایی گسترش می یابد و میلیون ها نفر را همزمان به طرق مختلف متاثر می سازد، ما مصمم می شویم بر موانع غلبه کنیم.

قائم مقام شهردار کازان روسیه بیان نمود: همکاری شهرداری ها کلید حل این بحران است، ایلسور متشین، شهردار کازان و رئیس کمیته مشورتی مقامات محلی سازمان ملل (UNACLA) از تمام فرصت ها استفاده می نماید و جامعه دنیای را نسبت به شرایط کنونی که شهروندان کشورها و شهرهایمان با آن روبه رو هستند مطلع می نماید.

لودویگاوا توضیح داد: از کوشش دولت های محلی سراسر دنیا برای مبارزه با این ویروس و تامین ثبات و آرامش حمایت می کنیم،بیایید از یکدیگر مراقبت و دست در دست هم با این چالش ها و خطرات مقابله کنیم، پیروزی بر همه گیری این بیماری مطمئنا به زودی محقق خواهد شد.

شهردار شیراز در هفته های اخیر با ارسال پیغام های جداگانه به شهرداران شهرهای دوست و خواهرخوانده همچون کازان و روسا و دبیران کل سازمان های بین المللی خواهان هم صدایی آنها برای لغو تحریم های ظالمانه علیه ایران در شرایط شیوع ویروس کرونا شد.

شهر کازان مرکز جمهوری تاتارستان در فدراسیون روسیه، میزبان هفدهمین کنفرانس دنیای اتحادیه شهرهای تاریخی است.

این کنفرانس قرار بود خرداد سال 99 برگزار گردد که به دلیل شیوع و همه گیری ویروس کرونا با تصمیم اعضای هیات مدیره اتحادیه از جمله شیراز به تعویق افتاد.

منبع: ایرنا

ت

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 936

به "عادلانه نبودن تحریم در زمان شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادلانه نبودن تحریم در زمان شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید