رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خانوادە ها رکن اصلی کنترل کرونا است

به گزارش تور استانبول، خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان رکن اصلی کنترل و کاهش بیماری کرونا را پایبندی مردم و خانوادەها در رعایت و عمل بە پروتکل های بهداشتی دانست.

رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خانوادە ها رکن اصلی کنترل کرونا است

بهمن مرادنیا در حاشیه جلسە قرارگاە عملیاتی ستاد ملی مبارزە با کرونا به وسیله ویدئو کنفرانس که با حضور وزرای کشور و بهداشت و درمان و فرمانداران، بخشداران و مدیران شبکه بهداشت سراسر کشور برگزار گردید ضمن درخواست از مردم استان برای همکاری کامل در جهت کنترل بیماری کرونا گفت: با اعمال همه محدودیت ها و تعطیلی مشاغل اگر مردم همکاری نکنند و کاملا پروتکل های بهداشتی را مد نظر قرار ندهند کاری از پیش نخواهد رفت.

وی ابراز امیدواری کرد با رعایت بیشتر مردم و خانواده ها رفته رفته شرایط عادی گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نیز با بیان اینکه دستورالعمل محدودیت ها توسط وزارتخانه های کشور و بهداشت تهیه شده و از شنبه جهت اجرا به استانها ابلاغ می گردد،

وی اضافه نمود: در طرح جدید محور محدودیت ها استان نیست ، بلکه شهرستان ها در موضوع قرار دارند و فرمانداران مسئول اجرای دقیق محدودیت ها و دستورالعمل ها برای کنترل بیماری کرونا را به عهده دارند.

ابراهیم زارعی از مردم درخواست کرد شرایط موجود در بیمارستان ها را درک نموده و تا می توانند نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی درجهت کاهش بستری ها و مرگ و میرها حساسیت به خرج دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1311

به "رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خانوادە ها رکن اصلی کنترل کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خانوادە ها رکن اصلی کنترل کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید