چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟

به گزارش تور استانبول، چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟ بحران همه گیر دنیای به ما آموخته است که طراحی داخلی ماده است. فضاهای اداری ، مناطق مهمان نوازی ، طرحهای مسکونی طراحی ویلا در خصوص هر صنعت در خصوص چگونگی طراحی مجدد داخلی و تعریف مجدد برای محافظت از سلامت و رفاه ما ، در سراسر صنعت مورد بحث قرار می گیرد. با این حال قرار دریافت در قرنطینه و انزوا از دنیا ، این فرصت را به ما داد تا وقت بیشتری را در خانه بگذرانیم و آگاهی بیشتری از نحوه تأثیر فضاهای داخلی ما بر راحتی ، خلق و خو و انگیزه ما برای تحریک کار داشته باشیم.

چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟

در اینجا چند روش وجود دارد که طراحان معتقدند Covid-19 آینده طراحی داخلی را تغییر می دهد.

آیا منازل های ایرانی انعطاف پذیرتر هستند؟

آینده برای خانه ها با استفاده از فضای چندگانه و حکاکی رویکردی مشابه با قابلیت های ویلا های مدرن با شامل سالن های ورزشی ، فضای کاری و یا ایجاد اتاق های مخصوص برای بچه ها که از راه دور در کلاس های مجازی آموزش ببینند ، ساخته خواهد شد. فضاهای جدید دیگری ایجاد می گردد مانند بالا رفتن سینماهای خانگی و مکانهای تفریحی قریب الوقوع است.

چرا مردم به خانه های روستایی روی آوردند؟

بسیاری از طراحان داخلی اعلام نموده اند که بعد از اقدامات قفل شونده و اقدامات قرنطینه ، چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟ بسیاری از مشتریان خواهان فضاهای کوچک و عظیم در فضای باز هستند و سبک زندگی روستایی را ترجیح می دهند. تخت های بلند شده ، چکش چوبی در حیاط یا مرواریدها مطمئناً بیشتر خواهان خواهند شد.

تاثیر کرونا بر طراحی پایدار

در حالی که وقت آزادتری را در قرنطینه سپری می کردید ، متوجه شدم که قبض های سودمندی بالاتر می پردازید. بنابراین کارآیی انرژی جای خود را به عنوان اولویت اصلی برای افرادی که می خواهند خانه های خود را نوسازی نمایند ، گرفت. برای کاهش مشکل ، ساخت ویلا اثربخش ترین روش ، حفظ انرژی برای استفاده از القاء مؤثر است. این باعث می گردد که ما در خانه های خود مواد پایدار تری را اجرا کنیم.

تاثیر رنگهای ترند در کرونا

همه گیرى به طور واضح احساس بیقراری ، اندوه و اضطراب را در بین بسیاری از ما افزایش داده است. این به معنای دیدن طراحی بیوفیلی بیشتر به ویژه در مناطق ساکنین شهر است یعنی به سمت تنهایی که از احساس بودن در طبیعت تقلید می نماید. بنابراین انتخاب رنگهایی با الهام از طبیعت که احساس اطمینان و آسایش را برای آینده غیرقابل پیش بینی ایجاد می نمایند ، لازم است.

تاثیرات مهم کرونا برای دفاتر منزل

با قفل شدن ، بسیاری از شرکت ها کار خود را به خانه منتقل نموده اند و برای کار در آن به یک فضای کاری جذاب ، راحت و کاربردی نیاز دارند. فناوری در خط مقدم دفاتر منازل است. کتابخانه ، مجموعه رسانه ها ، چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟ استودیوی ضبط. همه شرکت ها متوجه می شوند که اکنون زندگی آنلاین است و خانه های ما باید از این امر پشتیبانی نمایند. اگر مشاغل تصمیم بگیرند که کار از راه دور به همان اندازه کارآمد باشد که دفتر باشد ، ممکن است مشخص کند که دفتر فیزیکی یک هزینه غیر لازم است و مدل کسب و کار را از راه دور دائمی می نماید و این باعث تقویت طراحی دفاتر خانه می گردد!

ظهور صنعت طراحی داخلی در زمان کرونا

علاقه به طراحی داخلی بیشتر خواهد شد زیرا همه می خواهند خانه خود را در اسرع وقت بدون ترس از قفل شدن به دلیل شیوع احتمالی آینده ، ساخت تالار نوسازی نمایند. پیشنهادهای نوسازی روز افزون در حال افزایش است، زیرا آنها می دانند ذهن مردم در حال حاضر به زندگی در خانه ای زیبا ، مثبت و دارای توانایی حفظ آنها هنگام بسته شدن سایر نقاط دنیا بستگی دارد. اساساً طراحی داخلی پس از همه گیر ممکن است مثل یک ترکیب کامل از نسخه بهتری امروزه تصور گردد.

نویسنده : مهندس رضا امیری

منبع: اتاق
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1179

به "چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید