مسکو: گروهی که خود را تسلیم دمشق کردند در پایگاهی آمریکایی آموزش دیده اند

به گزارش تور استانبول، بر اساس اعلام یک مرکز مرتبط با روسیه، یک گروه از تروریست های سوریه که خود را تسلیم نیروهای ارتش سوریه نموده اند، می گویند که در پایگاهی آمریکایی آموزش دیده اند.

مسکو: گروهی که خود را تسلیم دمشق کردند در پایگاهی آمریکایی آموزش دیده اند

به گزارش گروه بین الملل تور استانبول، یک گروه 27 نفره از تروریست های سوری که خود را تسلیم نیروهای ارتش سوریه نموده اند، اعتراف نموده اند که در پایگاهی آمریکایی برای انجام عملیات تروریستی آموزش دیده اند.

خبرگزاری روسی اسپوتنیک چهارشنبه شب به وقت تهران این خبر را به نقل از مرکز نظامی روسیه برای آشتی در سوریه منتشر نموده است.

بر اساس این گزارش، این گروه تروریستی برای حمله به تاسیسات نفت و گاز و همچنین تاسیسات مرتبط با حمل و نقل آموزش دیده بودند و آمریکایی ها علاوه بر آموزش، وسایل نقلیه و سلاح نیز در اختیار این تروریست ها قرار داده بودند.

ژنرال ژوراولف، رئیس مرکز نظامی روسیه برای آشتی در سوریه که تحت نظر وزارت دفاع روسیه قرار گرفته است، روز چهارشنبه گفت که شامگاه سیزدهم تا چهاردهم آوریل، گروهی از شبه نظامیان که در یک پایگاه آمریکایی در نزدیکی اردوگاه رکبان آموزش دیده بودند با هدف تسلیم شدن به ارتش سوریه کوشش کردند تا از منطقه التنف خارج شوند. این گروه توسط گروهی از نیروهای تروریستی جیش المغاویر مورد حمله قرار گرفتند.

عصر چهارشنبه، منابع خبری معارض از پیوستن شماری از عناصر مسلح تحت آموزش آمریکا در پایگاه التنف در شرق سوریه به ارتش این کشور خبر دادند. مأمون الحمید عضو دفتر اطلاع رسانی گروه معارض جیش المغاویر به پایگاه خبری معارض استپ نیوز گفت که این گروه که از دست نیروهای آمریکایی فرار کردند، وابسته به گروه جیش العشائر بوده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 956

به "مسکو: گروهی که خود را تسلیم دمشق کردند در پایگاهی آمریکایی آموزش دیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: گروهی که خود را تسلیم دمشق کردند در پایگاهی آمریکایی آموزش دیده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید