عبدولی: گندم می کارم و نمی خواهم به کشتی برگردم

به گزارش تور استانبول، قهرمان سال 2011 کشتی فرنگی جهان می گوید هفته ای 4 جلسه تمرین کشتی انجام می دهد اما دیگر تصمیم ندارد به این رشته بازگردد.

عبدولی: گندم می کارم و نمی خواهم به کشتی برگردم

سعید عبدولی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد کاری که این روزها انجام می دهد، گفت: سَرِ زمین خودم در اندیمشک کار کشاورزی می کنم و امسال گندم کاشته ام.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا دیگر قصد کشتی گرفتن ندارد، گفت: هفته ای چهار جلسه تمرین کشتی انجام می دهم. تصمیم به کشتی گرفتن ندارم، مگر آنکه شرایطی به وجود بیاید که در اردو حاضر شده و در یک تورنمنت خارجی خودم را محک بزنم. در غیر این صورت تصمیم به کشتی گرفتن ندارم.

عبدولی در مورد اینکه قصد ندارد کار مربیگری انجام دهد، تأکید کرد: حوصله کار مربیگری را ندارم، چون اخلاقم خاص است. در 15 سالی که در اردوی تیم ملی بودم، هم اتاقی نداشتم و خودم تنها بودم. اهل رفیق بازی نبودم و همیشه هم حرفم را رُک و راست گفته ام. اگر هم مربی شوم، قطعاً به همین شیوه کار خواهم کرد و می دانم که کمتر از خیلی از مربیان نیستم که خیلی ساده هم به تیم ملی می رسند.

دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو گفت: برای تمامی اهالی کشتی آرزوی سلامت و تندرستی دارم و موفقیت تیم ملی را می خواهم. امیدوارم این بچه ها به هر مسابقه ای که می فرایند دست پر برگردند. من هم در حال حاضر کشاورز هستم.

؛

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1997

به "عبدولی: گندم می کارم و نمی خواهم به کشتی برگردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدولی: گندم می کارم و نمی خواهم به کشتی برگردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید