رونق بازار مسکن با ارائه تسهیلات به سازندگان

به گزارش تور استانبول، رئیس کمیسیون تخصصی املاک کشوری ،پرداخت تسهیلات به سازندگان را یکی از راه های اصلاح صنعتی سازی در ساخت و ساز کشور می داند.

رونق بازار مسکن با ارائه تسهیلات به سازندگان

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان در تهران با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

حسام عقبایی ، با بیان اینکه ورود سایر بانک ها برای پرداخت تسهیلات مسکن ، در افزایش تعداد تسهیلات مؤثراست ،گفت: درمرحله نخست پرداخت این تسهیلات ،قیمت ها در بازار مسکن به تعدیل نزدیک می گردد.

وی اضافه نمود: درمرحله دوم پرداخت تسهیلات ،باید به کیفیت، افزایش مدت زمان بازپرداخت ، کاهش نرخ سود بانکی و افزایش میزان تسهیلات نزدیک ترشد.

عقبایی ،با بیان اینکه شورای پول و اعتبار ،بانک مرکزی و دولت باید برای افزایش توان خرید مردم اقدام های لازم را انجام دهند، گفت: دولت باید درگام های بعدی برای خانه هایی که در طرح دریافت تسهیلات جایگاهی ندارند ، اقدام کند تا توازن در عرضه و تقاضا ایجاد گردد.

رئیس کمیسیون تخصصی املاک کشوری توضیح داد: هم اکنون راه حل اساسی در رونق بازار مسکن ،پرداخت تسهیلات به سازندگان واحد های مسکونی است زیرا، درشرایط کنونی 90 درصد از ساخت و ساز ها به صورت بومی سازی است .

عقبایی تاکید نمود:با پرداخت تسهیلات به سازندگان ، نامناسب ترین شیوه های صنعتی سازی در کشور اصلاح می گردد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 690

به "رونق بازار مسکن با ارائه تسهیلات به سازندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونق بازار مسکن با ارائه تسهیلات به سازندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید