گاز 3 شهرستان فردا قطع می گردد

به گزارش تور استانبول، تهران (پانا) - گاز محدوده هایی از شهرستان های رباط کریم، ورامین و بخش قطعه نو در شهرستان ری، فردا قطع می گردد.

گاز 3 شهرستان فردا قطع می گردد

بر اساس اعلام شرکت گاز استان تهران، فردا دوشنبه 29 شهریورماه، گاز مناطقی از استان تهران قطع خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده به وسیله این شرکت، گاز مشترکان محدوده های جاده وهن آباد، روبه روی روستای وهن آباد، امامزاده عین و غین از شهرستان رباط کریم از ساعت 10 صبح به مدت زمان تقریبی 6 ساعت و گاز مشترکان محدوده های روستاهای علی آباد، باغخواص و حسین آباد دفتری از شهرستان ورامین هم از ساعت 9 صبح به مدت زمان تقریبی 7 ساعت، به دلیل توسعه شبکه گازرسانی قطع خواهد شد.

بعلاوه گاز محدوده های روستاهای کوره فرنگی، زمان آباد و غنی آباد از مشترکان بخش قطعه نو در شهرستان ری هم، از ساعت 8 صبح به مدت زمان تقریبی 10 ساعت، به دلیل انجام تعمیرات و نصب شیر قطع کن در زمان وقوع زلزله، قطع خواهد بود.

شرکت گاز استان تهران در این اطلاعیه ها، از ساکنان محدوده های مذکور درخواست نموده است تا تمهیدات لازم را پیش بینی نمایند.

بدیهی است؛ پس از انتها عملیات، اقدام لازم نسبت به وصل مجدد گاز مشترکان انجام خواهد شد. ضمناً، در صورت مدیریت مصرف گاز و صرفه جویی در مدت انجام این عملیات به وسیله مشترکان، احتمال قطع جریان گاز کاهش می یابد.

شایان ذکر است؛ به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز، حضور مشترکان در محل الزامی است. در صورت احتیاج، مشترکان محدوده های اعلام شده می توانند، با شماره تلفن 194 مرکز امداد گازرسانی شرکت گاز استان تهران تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1793

به "گاز 3 شهرستان فردا قطع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاز 3 شهرستان فردا قطع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید