پرداخت حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید

به گزارش تور استانبول، افتخاری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکامی که روز گذشته صادر شده است پرداخت می گردد.

پرداخت حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در گفت و گوی تلویزیونی با شبکه خبر درباره صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: همسان سازی حقوق یکی از مطالبات به حق بازنشستگان در این 14،15 سال بوده است که برای برطرف تبعیض بین شاغلان و بازنشستگان باید این کار انجام می شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه هماهنگی هایی لازم که در سطح دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری رخ داد، گفت: دستور العمل هایی را رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته اند و در نهایت احکام دیروز صادر شد.

افتخاری با بیان اینکه حقوق بازنشستگان به 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه خودشان افزایش یافت، اضافه نمود: این احکام از دیروز بر روی سایت است، اما حجم مراجعه به سایت زیاد بوده به همین دلیل دسترسی ممکن است سخت باشد و حقوق مهرماه براساس همین احکام پرداخت می گردد.

وی اعلام کرد: بازنشستگان می توانند، از ریز جزئیات احکام جدید در سایت صندوق بازنشستگی کشوری، سایت sabasrm.ir و یا نرم افزار خاتم و اطلاعات کسب نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1251

به "پرداخت حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید