وزنه برداری جوانان دنیا، قهرمانی وزنه بردار ارمنی، نماینده ایران ششم شد

به گزارش تور استانبول، وزنه بردار ایران در مسابقات دسته 96 کیلوگرم مسابقات جوانان دنیا در مجموع در صندلی ششم نهاده شد.

وزنه برداری جوانان دنیا، قهرمانی وزنه بردار ارمنی، نماینده ایران ششم شد

به گزارش خبرنگاران، پیکارهای وزنه برداری جوانان دنیا امروز (شنبه - 8 خرداد) با رقابت وزنه برداران دسته 96 کیلوگرم مردان در تاشکند ازبکستان ادامه پیدا کرد و حسین بیرانوند نماینده کشورمان در این دسته بود.

در حالیکه 9 وزنه بردار در این دسته به رقابت با هم می پرداختند، حسین بیرانوند که در حرکت یک ضرب با رکورد 157 کیلوگرم پنجم شده بود، در دوضرب نیز با حدنصاب 186 کیلوگرم هشتم شد. او در حرکت اولش پیروز به مهار 186 کیلوگرم شد، اما در دو حرکت دوم و سوم خود پیروز نشد وزنه 192 کیلوگرمی را بالای سر ببرد تا با رکورد 186 و هشتمی دوضرب و مجموع 343 کیلوگرم با ششمی به کار خود در این دسته پایان دهد.

مدال طلای حرکت دوضرب با رکورد 195 کیلوگرم از آن استفان آداموس لهستانی شد. او در ادامه دو بار وزنه 205 کیلوگرمی را انداخت. مدال نقره دوضرب را آرماندس مژینسکیس و مدال برنز را وزنه بردار اوکراینی با رکورد 194 کیلوگرم به خود اختصاص دادند.

در مجموع این رقابت نیز گریک کاراپتیان از ارمنستان با رکورد 355 کیلوگرم قهرمان شد، استفان آداموس از لهستان نیز با همین مجموع به مدال نقره دست یافت و مدال برنز هم به آرتور بابایان روس با رکورد 354 کیلوگرم رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1657

به "وزنه برداری جوانان دنیا، قهرمانی وزنه بردار ارمنی، نماینده ایران ششم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه برداری جوانان دنیا، قهرمانی وزنه بردار ارمنی، نماینده ایران ششم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید