واحد های مسکن مهر پردیس چه زمانی تحویل داده می شوند؟

به گزارش تور استانبول، اقتصاد نیوز: طاهر خانی گفت: تا سرانجام سال جاری بالای 25 هزار واحد از مسکن مهر های شهر جدید پردیس را به متقاضیان تحویل خواهیم داد و باقی مانده این واحد های در شهر جدید پردیس معرض ملکی یا پرونده قضایی دارند که بخش عمده این واحد موجب خلع ید پیمانکاران شده است.

واحد های مسکن مهر پردیس چه زمانی تحویل داده می شوند؟

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از میزان؛ حبیب الله طاهرخانی در گفت وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اینکه مسکن مهر جز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در پرند و پردیس محسوب می گردد ،گفت: اراضی طرح اقدام ملی مسکن متفاوت از مسکن مهر است و یک سری اراضی جدید برای این طرح تخصیص یافته است.

وی اضافه نمود: افراد برای ثبت نام طرح ملی مسکن در پردیس و پرند باید دارای سابقه سکونت در تهران یا پردیس را داشته باشند و شهر های جدید، جوابگوی احتیاج مردم در کلان شهر ها هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید توضیح داد: جامعه مخاطب پردیس شهروندان تهرانی متقاضی مسکن هستند و بسیاری از افرادی که در طرح اقدام ملی مسکن در واحد های پردیس و پرند ثبت نام کردند ممکن است حائز شرایط نباشند و مطابق ثبت نام در سایر شهر ها نیز نشان می دهد که درصد بالایی از این افراد حذف خواهند شد، با ایجاد ظرفیت جدید پس از پالایش متقاضیان، امکان ثبت نام مجدد برای متقاضیان جدید در این واحد ها فراهم می گردد.

طاهرخانی در شرح شرایط مسکن مهر در شهر های جدید پردیس و پرند، اظهار کرد: در شهر جدید پردیس تعداد زیادی از پروژه های مسکن مهر آن دچار معارضین ملکی بوده و بخشی دیگر گرفتار پیمانکاران کم کار بوده اند که بعضا در دستگاه قضایی رسیدگی شدند، امیدواریم بخشی از مسکن مهر پردیس که فاقد معارض هستند سال جاری به اتمام برسد.

وی تاکید نمود: تا سرانجام سال جاری بالای 25 هزار واحد از مسکن مهر های شهر جدید پردیس را به متقاضیان تحویل خواهیم داد و باقی مانده این واحد های در شهر جدید پردیس معرض ملکی یا پرونده قضایی دارند که بخش عمده این واحد موجب خلع ید پیمانکاران شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در شرح تکلیف اضافه ثبت نام در شهر جدید پردیس در پروژه مسکن مهر گفت: تمامی ثبت نام ها مشخص تکلیف شدند و هیچ ثبت نام اضافه ای بعد از سال 90 و 91 برای مسکن پردیس نداشته ایم و برای تمامی افرادی که ثبت نام آن ها تایید شده در پروژه پردیس واحد در نظر گرفته شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 651

به "واحد های مسکن مهر پردیس چه زمانی تحویل داده می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحد های مسکن مهر پردیس چه زمانی تحویل داده می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید