مدال نقره جودوی تیمی بازی های پاراآسیایی به ایران رسید

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، در این دیدار رضا غلامی جودوکار نابینای وزن منهای 66 کیلوگرم کشورمان در مسابقه نخست با نتیجه یک بر صفر برابر لی می باخت او به خاطر مصدومیت ده ثانیه پایانی مسابقه را ادامه نداد. در وزن منهای 73 کیلوگرم علی عباس نژاد برابر یانگ سو قرار گفت و در نهایت با امتیاز ایپون تن به شکست داد.

مدال نقره جودوی تیمی بازی های پاراآسیایی به ایران رسید

در ادامه رقابت تیمی جودو بین ایران و کره جنوبی سید امید جعفری در برابر رقیب کره ای در وزن 81 کیلوگرم نهاده شد و در کمتر از یک دقیقه با امتیاز ایپون تن به شکست داد و با این شکست شانس ایران برای برای کسب مدال عملا از بین رفت و دو دیدار دیگر این رقابت جنبه تشریفاتی پیدا کردند.

کره ای ها در این دیدار به چهار وزن شرکت نموده بودند و به همین خاطر وحید نوری جودو کار وزن منهای 90 ایران بدون حضور در مسابقه برنده اعلام شد. در دیدار پنجم و وزن +100 کیلوگرم محمدرضا خیرالله زاده برابر جودو کار سنگین وزن کره ای نهاده شد و توانست حریف خود را با امتیاز ایپون شکست دهد.

به این ترتیب کره جنوبی با نتیجه 3 بر 2 فاتح رقابت نهایی مسابقات تیمی جودو نابینایان و کم بینایان سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2017 جاکارتا شد و مدال طلای این دوره از بازی ها را از آن خود کرد.

رضا غلامی در وزن منهای 66، .علی عباس نژاد در منهای 73، امید جعفری در منهای 81، وحید نوری منهای 90 و محمدرضا خیرالله زاده +100 نفرات اصلی تیم ایران در این دوره از مسابقات بودند. مربی این تیم بر عهده محمدرضا حاج یوسف زاده بود. تیم ملی جودو نابینایان پبش از دیدار نهایی در نخستین دیدار خود برابر قزاقستان با نتیجه 4 بر یک و در نیمه نهایی این دوره از مسابقات با نیجه پنج بر صفر برابر مغولستان به پیروزی رسیده بود.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به توضیح زیر هستند:

1- شاهین ایزدیار - شنا 2- ساره جوانمردی - تپانچه 50 متر P4 3 - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده 10 متر 4- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک 5 - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F32 6- شاهین ایزدیار - شنا 100 متر آزاد 7 - امیر جعفری - وزنه بردارری 59 کیلوگرم 8 - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی 1500 متر 9 - وحید علی نجیمی- دوومیدانی 200 متر 10 - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 11 - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 12 - ساره جوانمردی - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 13 - شاهین ایزدیار - شنا ماده 200 متر مختلط کلاس SM10 14 - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک 15 - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته 72 کیلوگرم 16 - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F33 17- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53 18- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 - تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 - عاطفه نقوی - شطرنج 21 - امید کریمی - شطرنج 22 - علیرضا مختاری - دوومیدانی 23 - هاشمیه متقیان - دوومیدانی 24 - وحید نوری - جودو 25- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W1 26- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F36 30 - شاهین ایزدیار - 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 - مهناز امینی - پرتاب نیزه 32 - امید ظریف صنایع - ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه 35- مهدی علیزاده 36- حامد امیری 37 - تیم ملی والیبال نشسته مردان

نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55/56 13- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53 14 - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15- زهرا نعمتی در ریکرو 16 - فریبا زنده بودی - شطرنج 17 - تیم شطرنج مردان 18 - تیم شطرنج بانوان 19 - اسدالله عظیمی - دوومیدانی 20 - نادر مرادی - وزنه برداری 21 - هاشم رستگاری - دوی 400 متر کلاسT37 22- تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23- جلیل باقری 24 - هاجر صفرزاده - دوی 400 متر کلاس T12 25 - تیم جودو نابینایان

برنز: 1 - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه 2 - زهرا برناکی - پرش طول 3 - حسن جانفشان - تنیس روی میز 4 - حامد امیری- پرتاب دیسک 5 - میثم بنی طبا - جودو 60 کیلوگرم 6 - رضا غلامی- جودو 66 کیلوگرم 7 - علی امیدی – دو و میدانی 8 - امید ظریف صنایع T13- دوومیدانی 200 متر 9 - داودعلی قاسمی T3– دو و میدانی 200 متر 10 - احمد اجاقلو - دوومیدانی - 200 متر 11 - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F12/13 12 - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک 13 - مسعود حیدری - کلاس F12 پرتاب وزنه 14 - حمزه محمدی - وزنه برداری 15 - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 16 - امید ظریف - دوومیدانی 17- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51/52/53 18- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 19 - فاطمه برقول - شطرنج 20 - لیلا زارع زاده - برنز 21 - شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 22 - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان 23 - قاسمی - دوی 400 متر کلاسT37 24 - فرهاد کهریزی - دوی 400 متر کلاس T36 25 - هاجر صفرزاده - ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 26 - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54/55 27- محسن کائیدی

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدال نقره جودوی تیمی بازی های پاراآسیایی به ایران رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال نقره جودوی تیمی بازی های پاراآسیایی به ایران رسید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید