علی حسینی: باید درمان زانویم را دنبال کنم تا آسیب دیدگی ام بیشتر نشود

به گزارش تور استانبول، نایب قهرمان وزنه برداری دنیا و بازی های آسیایی گفت: به دلیل این که پس از عمل جراحی خیلی زود سعی کردم تمریناتم را انجام دهم و به بازی های آسیایی برسم نتوانستم کارهای زیر سازی لازم را بر روی زانویم انجام دهم از این رو برای این که آسیب دیدگی ام بیشتر نشود به مسابقات دنیای نمی روم و درمانم را دنبال می کنم.

علی حسینی: باید درمان زانویم را دنبال کنم تا آسیب دیدگی ام بیشتر نشود

سعید علی حسینی در گفت وگو با تور استانبول، درباره شرکت نکردن خود در مسابقات وزنه برداری قهرمانی دنیا، بیان کرد: هفت ماه پیش زانویم را عمل کردم و چون بازی های آسیایی برایم بسیار مهم بود، سعی کردم زودتر تمریناتم را انجام دهم و برای بازی ها به شرایط ایده آل برسم. از این رو زیرسازی لازم را انجام ندادم تا عضلاتم را قوی کنم. چرا که باید این کار کم کم صورت بگیرد تا مسائل بیشتر نگردد، اما من برای این که زمان را از دست ندهم، این کار را انجام ندادم. از این رو اگر بخواهم فشار وارد کنم آسیب دیدگی ام ممکن است تشدید گردد و با دکتر رازی هم که صحبت کردم همیشه تاکید کردند که به زانویم فشاری وارد نکنم و سعی می کنم هر چه سریع تر آسیب دیدگی را که دارم درمان کنم.

علی حسینی در پاسخ به این پرسش که وضعیت زانویش نگران کننده است؟ توضیح داد: آن قدر نیست که از مسابقات دیگر من را بیاندازد، اما باید بر رویش بیشتر کار گردد و مراقبت گردد تا میزان آسیب دیدگی ام بیشتر از این نگردد و با پزشک هم که صحبت کردم گفت که نباید فشار بر آن وارد کنم.

نایب قهرمان وزنه برداری دنیا و بازی های آسیایی در بخش دیگری از صحبت های خود، اضافه کرد: با توجه به این شرایط و میزان آسیب دیدگی که داشتم، صلاح دانستم در مسابقات دنیای شرکت نکنم و کارهای زیر سازی را بر روی زانویم انجام دهم. مطمئن هستم که برای سال 2019 اگر مساله دیگری پیش نیاید، سعی می کنم رکوردهای خوبی را به ثبت برسانم.

علی حسینی در ادامه و در مورد این که با این شرایط در هفته های باقی مانده لیگ هم حضور نخواهد داشت، گفت: باید کار درمانی بر روی زانویم انجام دهم تا میزان آسیب دیدگی ام بیشتر از این نگردد و فعلا تعیین نیست که می توانم در هفته های باقی مانده در لیگ شرکت کنم یا خیر. فعلا باید بحث درمان زانویم را در پیش بگیرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 42

به "علی حسینی: باید درمان زانویم را دنبال کنم تا آسیب دیدگی ام بیشتر نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی حسینی: باید درمان زانویم را دنبال کنم تا آسیب دیدگی ام بیشتر نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید