موافقت رئیس یوفا با حضور تماشاگران در بازی های فوتبال

به گزارش تور استانبول، الکساندر چفرین، رئیس یوفا اصرار دارد که هواداران خیلی زود اجازه ورود به ورزشگاه ها را پیدا کنند.

موافقت رئیس یوفا با حضور تماشاگران در بازی های فوتبال

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، الکساندر چفرین رئیس اتحادیه فوتبال اروپا بعد از اصرار هواداران اجازه خواهد داد که خیلی زود آنان بازی ها را از نزدیک تماشا کنند.

بوندس لیگا اولین لیگ برتر فوتبالی است که هفته گذشته پشت درهای بسته آغاز شد و تنها بازیکنان، کادر مربیگری و سایر پرسنل ضروری برای حضور در هر مسابقه مجاز بودند.

بقیه رقابت های لیگ رجحان اگر ماه آینده همانطور که انتظار می رود از سر گرفته گردد نیز بدون حضور هواداران انجام می گردد و همچنین گزارش های منتشر شده نشان می دهد کل فصل 2020-21 نیز بدون حضور هواداران پیش خواهد رفت.

با این حال چفرین به دنبال این است که این ترس ها را برطرف کند و اصرار دارد که همه گیری کرونا ویروس از ورود هواداران برای مدت طولانی جلوگیری نمی کند.

رئیس یوفا در پاسخ به این سؤال که چرا احساس می کند این بیماری در طولانی مدت ورزش را تحت تأثیر قرار نمی دهد گفت: این یک شرایط جدی است اما اکنون رو به کاهش است و ما محتاط تر عمل می کنیم. ما درباره ویروس اطلاعات بیشتری داریم و به طور کلی من فردی خوش بین هستم. من این دیدگاه آخرالزمانی را دوست ندارم که باید منتظر موج دوم و سوم یا حتی موج پنجم باشیم ... افرادی که می شناسید احتمالاً یک روز خواهند مرد اما آیا امروز باید نگران باشیم؟ فکر نمی کنم.

چفرین اضافه کرد: ما آماده هستیم و توصیه های مقامات را دنبال خواهیم کرد اما من شخصاً اطمینان دارم که فوتبال خوبِ قدیمی با هواداران به زودی باز خواهد گشت.

همچنین نگرانی هایی در مورد چگونگی تأثیر بحران در فوتبال در بلند مدت وجود دارد. با توجه به این که بخش مالی باشگاه ها به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند، چفرین معتقد است که بازی ها زودتر از آنچه برخی پیش بینی می کنند به حالت عادی باز خواهد گشت.

وی اضافه کرد: من فکر نمی کنم که هر چیزی برای همیشه تغییر کند. این یک تجربه جدید است و وقتی از شر این ویروس خلاص شدیم همه چیز به حالت عادی باز می گردد. فوتبال پس از جنگ جهانی دوم یا جنگ جهانی اول تغییر نکرد و به دلیل ویروس نیز تغییر نخواهد کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1107

به "موافقت رئیس یوفا با حضور تماشاگران در بازی های فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت رئیس یوفا با حضور تماشاگران در بازی های فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید