صحبت های رئیس فدراسیون والیبال درباره محرومیت کوبیاک

به گزارش تور استانبول، افشین داوری از توصیه فدراسیون جهانی والیبال به فدراسیون والیبال لهستان برای انتشار نامه عذرخواهی کوبیاک اطلاع داد.

صحبت های رئیس فدراسیون والیبال درباره محرومیت کوبیاک

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، افشین داوری سرپرست فدراسیون در واکنش به رای اعلام شده از سوی فدراسیون لهستان و فدراسیون جهانی در پرونده توهین کوبیاک بیان نمود: با توجه به این که به مردم ایران توهین شده بود، برابر پیگیری فدراسیون انتظار داشتیم که فدراسیون جهانی عکس العمل لازم را نشان دهد. خوشبختانه قبل از هفته سوم که به میزبانی ارومیه برگزار می گردد، هم فدراسیون جهانی و هم فدراسیون کشور لهستان پاسخ قابل قبولی را جهت احترام به ملت سرفراز ایران به فدراسیون والیبال جهموری اسلامی ایران ارسال نمودند که نشان می دهد به دنبال دلجویی از ملت ما هستند.

او در ادامه با اشاره به بیانیه فدراسیون جهانی گفت: به فدراسیون جهانی نیز نامه زدیم و آن ها نیز به 6 جلسه محرومیت اکتفا کردند و قویاً به فدراسیون لهستان توصیه کردند تا میشل کوبیاک را ملزم به انتشار یک نامه عذرخواهی کند که باید در جریان دیدار تیم های ایران و لهستان در هفته سوم توسط گوینده رسمی مسابقات برای تماشاگران خوانده گردد.

از فدراسیون جهانی و فدراسیون لهستان تشکر می کنیم و امیدواریم که این اتفاق دیگر تکرار نگردد و شاهد توهین به ملت و کشور عزیزمان نباشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 211

به "صحبت های رئیس فدراسیون والیبال درباره محرومیت کوبیاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های رئیس فدراسیون والیبال درباره محرومیت کوبیاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید