سازمان میراث فرهنگی وظایف خود را به خوبی انجام داده است

به گزارش تور استانبول، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان میراث فرهنگی توانسته وظایف خود را به خوبی انجام دهد و قطعا این سازمان با تبدیل شدن به وزارتخانه و برخورداری از امکانات مناسب تر بسیاری از موانع پیش رو را از میان خواهد برد.

سازمان میراث فرهنگی وظایف خود را به خوبی انجام داده است

علیرضا محجوب، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در گفت و گو با خبرنگار تور استانبول، با اشاره به نقش اثربخش رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیشبرد اهداف محوله به این سازمان، اضافه کرد: عملکرد مناسب آقای مونسان سبب شده که رضایت مجلس در مورد اقدامات سازمان میراث فرهنگی جلب شود و این رضایتمندی مجلس عاملی برای تبدیل این سازمان به وزارتخانه شد.

او اضافه کرد: سازمان میراث فرهنگی در دوره جدید توانسته کار خود را به نحو احسن و به خوبی انجام دهد و قطعا این سازمان با تبدیل شدن به وزارتخانه و برخورداری از امکانات مناسب تر بسیاری از موانع پیش رو را از میان خواهد برد.

محجوب شرح داد: در شرایط کنونی بسط و گسترش ایران گردی و آشنایی جهان گردان با فرهنگ و تمدن ایران یکی از موضوعات مهمی است که نباید به آسانی از کنار آن گذشت چراکه ایران می تواند به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهانی امروز شناخته شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ادامه داد: توسعه صنعت گردشگری نیازمند تحرکات تبلیغی مناسب تری است و پیشینه تاریخی ایران و جاذبه های متعدد گردشگری نظیر طبیعت بسیار زیبای کشورمان با فعالیت های مناسب رسانه ای باید آن طور که شایسته است، شناسانده شود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 263

به "سازمان میراث فرهنگی وظایف خود را به خوبی انجام داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان میراث فرهنگی وظایف خود را به خوبی انجام داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید