دانشکده پست و مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد

به گزارش تور استانبول، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کمیسیون دائمی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات از توافق با سازمان اداری و استخدامی کشور برای ادامه فعالیت آموزشی دانشکده تا زمان اصلاح ساختار و تعیین وظایف جدید اطلاع داد.

دانشکده پست و مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی تور استانبول به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه کمیسیون دائمی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات با حضور نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه وبودجه کشور و به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

در این جلسه پس از ارائه عملکرد بودجه سال گذشته از سوی دانشکده، بودجه مورداحتیاج برای ادامه فعالیت و چگونگی فعالیت دانشکده موردآنالیز اعضای کمیسیون نهاده شد.

موثقی رئیس جلسه با تأکید بر ادامه فعالیت دانشکده تأکید کرد با توجه به مذاکرات به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی کشور تا زمان اصلاح ساختار و مشخص وظایف جدید دانشکده مقرر شد، دانشکده کماکان به فعالیت آموزشی خود ادامه دهد، با این شرط که دانشجوی جدید پذیرش نشود و صرفاً ادامه فعالیت های آموزشی برای اتمام دروس دانشجوهای موجود و همچنین آموزش های مهارت شغلی صورت پذیرد.

وی در ادامه افزود: با توجه به احتیاج بخش ICT به داشتن نهاد آموزشی، مسؤولان دانشکده می بایست با یاری مشاور ذیصلاح و همکاری وزارت متبوع نسبت به بازنگری اهداف، برنامه ها و فعالیت های دانشکده اقدام و ساختار متناسب با احتیاج بخش و در راستای قوانین و مقررات مربوطه پیشنهاد دهند.

جلسه کمیسیون دائمی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات پس از بحث و آنالیز پیرامون دستور جلسه با تصویب کلیات بودجه پیشنهادی برای سال 98 خاتمه یافت.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 409

به "دانشکده پست و مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشکده پست و مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید