حاج کناری: رضا یزدانی را هیچ وقت اینطور ندیده بودم، سیداحمد محمدی می تواند شانس جهانی و المپیک باشد

به گزارش تور استانبول، مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: همه می گویند بازگشت به تیم ملی و کسب مدال کار سختی است، اما رضا یزدانی اگر بخواهد می تواند بهترینِ وزن خود باشد.

حاج کناری: رضا یزدانی را هیچ وقت اینطور ندیده بودم، سیداحمد محمدی می تواند شانس جهانی و المپیک باشد

عباس حاج کناری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور استانبول درباره اولین مرحله اردوی تیم ملی آزاد که هم اکنون در خانه کشتی در حال پیگیری است، گفت: برای حفظ انسجام کشتی و استارت کار، اردوی خیلی خوبی برگزار گشت و تمرینات بانشاطی را پشت سر گذاشتیم. من با این چیزی که دیدم خیلی نسبت به آینده امیدوار شدم. بعد از هر تمرین که با بچه ها صحبت می کردیم نظر آنها هم همین بود و همه از وضعیت راضی بودند.

وی با اشاره به وضعیت رضا یزدانی، مهدی تقوی و کمیل قاسمی که بعد از مدت ها به اردوی تیم ملی دعوت شده اند، شرح داد: رضا یزدانی ظاهرا از قبل تمرینات منظمی داشته و از وضعیت خوبی بهره می برد. او اگر تمریناتش را به همین شکل ادامه دهد و به همین سبک و سیاق جلو برود، می تواند به کشتی دریافت در مسابقات جهانی و المپیک امیدوار باشد. من تا حالا رضا یزدانی را به این شکل ندیده بودم، اگر به آمادگی مطلوب برسد بهترین 97 کیلویی ما برای جهانی خواهد بود. کمیل قاسمی و مهدی تقوی اما از تمرین دور بودند و آمادگی کمتری نسبت به یزدانی دارند، ولی از نظر انگیزه در شرایطی هستند که بتوانند باز هم کشتی بگیرند، البته این موضوع بعد از شروع تمرینات سنگین تعیین می شود. غلامرضا محمدی در این خصوص خیلی با آنها صحبت می کند.

این مربی مازندرانی تیم ملی ادامه داد: سیداحمد محمدی هم وضعیت خیلی خوبی دارد و در این اردو خیلی منضبط و با انگیزه تمرین کرد. من فکر می کنم او اگر به همین روال ادامه دهد می تواند یکی از شانس های ما برای جهانی و المپیک بعدی باشد. البته او دیگر بعید است بتواند به 65 کیلوگرم برشود، 70 کیلو هم که وزن المپیکی نیست، فکر می کنم باید در وزن 74 کیلوگرم کشتی بگیرد. من به رضا یزدانی هم خیلی امیدوار هستم، هرچند که همه می گویند این کار سخت است اما می دانم اگر او بخواهد باز هم می تواند بهترینِ وزن خود باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 112

به "حاج کناری: رضا یزدانی را هیچ وقت اینطور ندیده بودم، سیداحمد محمدی می تواند شانس جهانی و المپیک باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاج کناری: رضا یزدانی را هیچ وقت اینطور ندیده بودم، سیداحمد محمدی می تواند شانس جهانی و المپیک باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید