ارجاع پرونده ضاربان پلیس راهور به دادسرا

به گزارش تور استانبول، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز گفت: پرونده ضاربان افسر پلیس در شیراز به شعبه ویژه در دادسرای عمومی وانقلاب شیراز ارجاع گردیده است.

ارجاع پرونده ضاربان پلیس راهور به دادسرا

به گزارش تور استانبول به نقل از دادگستری فارس، علی صالحی از دستگیری سه نفر از عوامل این حادثه اطلاع داد و یادآور شد که احتمال افزایش تعداد بازداشتی ها وجود دارد.

وی با اشاره به این که همه ابعاد حادثه تعرض به افسر پلیس تحت نظارت بازپرس ویژه پرونده در حال آنالیز است، گفت: ضاربان در این حادثه در سه مرحله افسر پلیس هدایت ورانندگی را مورد هجوم و تعرض قرار دادند که تصاویر پخش گردیده در فضای مجازی تنها بخشی از این حادثه را به تصویرکشیده است.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز با تأکید بر این که متعرضین به افسر پلیس در چارچوب قانون با قاطعیت برخورد خواهد شدگفت: افراد دستگیر گردیده خساراتی نیز به اتومبیل و تجهیزات پلیس وارد کردند.

صالحی همچنین از احتمال افزایش دستگیر شدگان این حادثه اطلاع داد و خاطر نشان کرد: حفظ اقتدار پلیس و نیروهای نظامی و امنیتی مسئله مهمی است و دستگاه قضایی موضوع هتک حرمت انجام شده را با حساسیت ویژه پیگیری و نتایج را به عموم اطلاع رسانی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آبان 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 15

به "ارجاع پرونده ضاربان پلیس راهور به دادسرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارجاع پرونده ضاربان پلیس راهور به دادسرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید