آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران از هفته آینده

به گزارش تور استانبول، استاندار تهران گفت: ساماندهی و توانمندسازی معتادان متجاهر در قالب طرح آسیب های اجتماعی از برنامه هایی است که مشترکاً با همکاری دستگاه های مختلف و موضوع استانداری تهران انجام خواهد شد.

آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران از هفته آینده

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن منصوری، استاندار تهران در حاشیه بازدید از پروژه ها و طرح های شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: راه آهن قرچک ـ ورامین از مرکز شهر تردد می کند و در این ارتباط احداث زیرگذر هایی در جهت این خط آهن آغاز شده است، اما متأسفانه به دلیل کمبود منابع و البته عدم هماهنگی بین دستگاه ها این کار متوقف شده است که در جلسه ای که امروز برگزار گشت به این موضوع پرداخته و قرار شد تقسیم کار صورت بگیرد.

وی شرح داد: بر همین اساس به زودی فعالیت احداث این زیرگذر آغاز خواهد شد و در این زمینه قطعاً اعتبارات لازم تأمین و هماهنگی بین دستگاه ها صورت خواهد پذیرفت.

استاندار تهران به شهرک صنعتی قرچک اشاره کرد و گفت: به جرأت می توان گفت؛ فعال ترین شهرک صنعتی در استان تهران این مجموعه است که در چند سال گذشته بالغ بر 200 واحد صنعتی در این شهرک صنعتی به بهره بردرای رسیده است. علاوه بر این 380 واحد نیز صنعتی نیز در فاز های مختلف اجرایی با پیشرفت های قابل قبول قرار دارند که در اسرع وقت به بهره برداری خواهد رسید.

منصوری ادامه داد: در بازدیدی که امروز انجام شد 40 واحد صنعتی در شهرک صنعتی قرچک به بهره برداری رسید که برای راه اندازی این واحد ها 1000 میلیارد تومان هزینه شده است. علاوه بر اینکه یک هزار شغل به صورت مستقیم و 2500 شغل به صورت غیرمستقیم ایجاد می شود.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی فاز دوم شهرک صنعتی قرچک به مساحت 300 هکتار خاطرنشان کرد: بنا بر برنامه ریزی اجرا شده نهایتاً طی سه ماه آینده فرایند واگذاری زمین و احداث فاز دوم آغاز خواهد شد.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر شهر تهران در قالب قرارگاه آسیب های اجتماعی گفت: از هفته آینده جمع آوری این افراد آغاز و ظرف مدت 6 ماه گام نخست طرح اجرا خواهد شد.

وی گفت: ساماندهی و توانمندسازی معتادان متجاهر در قالب طرح آسیب های اجتماعی از برنامه هایی است که مشترکاً با همکاری دستگاه های مختلف و موضوع استانداری تهران انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1875

به "آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران از هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران از هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید