شرایط استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است، ایران با دو نماینده در آسیا؟

به گزارش تور استانبول، رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای گفت: شرایط استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است چرا که AFC سال جاری سخت گیری نموده است.

شرایط استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است، ایران با دو نماینده در آسیا؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سعید عباسی پیش از حضور در جلسه اضطراری مدیران فوتبال برای رسیدگی به شرایط سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل گهر که از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده تلقی می شوند، لحظاتی با خبرنگاران مصاحبه کرد.

عباسی در پاسخ به این سئوال که آیا مهلت AFC به ایران تا روز دوشنبه تنها برای گل گهر در نظر گرفته شده است یا استقلال و پرسپولیس را هم شامل می گردد؟ گفت: برای هر سه باشگاه است.

وی اضافه کرد: مسائل گذشته انباشته شده است. شانس این دو مدیرعامل (استقلال و پرسپولیس) است. کار از دست ما خارج است. شرایط را کنفدراسیون آسیا گفته و دست آنها است.

رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای گفت: ببینیم می گردد با نامه نگاری درستش کرد یا نه!

عباسی درباره اینکه چرا چندان به این موضوع امیدوار نیست، گفت: سال جاری کنفدراسیون فوتبال آسیا سخت گرفته است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال جریمه فدراسیون فوتبال هم توضیح داد: اگر فدراسیون خلاف واقع گفته باشد جریمه می گردد وگرنه اگر درست شرایط را رصد نموده باشد مسئله ای پیش نمی آید.

رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای در سرانجام در مورد اینکه اگر استقلال، پرسپولیس و گل گهر شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا ننمایند شرایط ایران در لیگ قهرمانان آسیا چطور خواهد بود؟ گفت: در این صورت فقط سپاهان و فولاد در لیگ قهرمانان شرکت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 2004

به "شرایط استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است، ایران با دو نماینده در آسیا؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط استقلال و پرسپولیس از دست ما خارج است، ایران با دو نماینده در آسیا؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید