واکنش رئیس هیات فوتبال خوزستان به اعتراض پرسپولیس

به گزارش تور استانبول، با توجه به شرایط نامناسب زمین استادیوم شهید بهنام محمدی، با درخواست باشگاه نفت مسجدسلیمان برگزاری بازی این تیم در هفته دوم مقابل سپاهان به شهر اهواز منتقل شد، اما این مساله اعتراض باشگاه پرسپولیس را در پی داشت و این باشگاه معتقد است تغییر محل بازی کمکی به تیم سپاهان و یک تبعیض بود.

واکنش رئیس هیات فوتبال خوزستان به اعتراض پرسپولیس

عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان در خصوص انتقال محل بازی از مسجدسلیمان به اهواز گفت: این اتفاق طبیعی است که وقتی زمینی آماده نیست در آن جا بازی برگزار نگردد، چون بعد از بازی باز هم انتقاد می گردد که چرا زمین خراب بود، کلوخ داشت، پستی و بلندی داشت و...

وی اضافه کرد: در این شرایط می توانید با هماهنگی سازمان لیگ زمین را تغییر بدهید. اینکه بگوییم سازمان لیگ برای بردن یک تیم چنین کاری نموده، حرف درستی نیست. ما هم در پی پیروزی تیم خودمان بودیم. زمین خوب برای هر دو تیم، خوب است.

رئیس هیات فوتبال استان خوزستان در خصوص اینکه پرسپولیس معتقد است تنها چمن این زمین زرد بوده، گفت: آن هایی که قبول ندارند زمین خراب است، می توانند بروند و آن را از نزدیک ببینند. حتما زمین خراب بوده که سازمان لیگ لیگ تغییر محل بازی را پذیرفته، چون مسئولان سازمان روی کیفیت و استاندارد زمین حساسیت دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1851

به "واکنش رئیس هیات فوتبال خوزستان به اعتراض پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس هیات فوتبال خوزستان به اعتراض پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید