هزینه جمع آوری و دفن زباله در اردبیل 35میلیارد تومان است

شهردار اردبیل گفت: سالانه 35 میلیارد تومان برای جمع آوری، حمل و دفن زباله در شهر اردبیل هزینه می گردد که این کار با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است.

هزینه جمع آوری و دفن زباله در اردبیل 35میلیارد تومان است

به گزارش خبرنگاران، حمید لطف اللهیان در مراسم رونمایی از اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا در فرهنگسرای بانوان شهرداری اردبیل اظهار کرد: یکی از دغدغه های شهرداری ها بحث جمع آوری و دفن اصولی زباله است که در این زمینه محوری ترین برنامه جلب مشارکت مردم در این حوزه است تا با تفکیک از مبدا زمینه بازیافت زباله به راحتی فراهم آید.

وی با قدردانی از همت جوانان در قابل شرکت دانش بنیان برای تهیه اپلیکیشن با موضوع تفکیک زباله از مبدا و جلب مشارکت مردم در این زمینه اظهار داشت: ما امروز در شهر اردبیل با اعلام آمادگی سرمایه گذاران برای بازیافت و فراوری کربن از زباله روبرو هستیم که این حرکت مقدمه ای برای عملیاتی شدن این طرح با مشارکت بخش خصوصی است.

شهردار اردبیل بیان نمود: شهروندان با نصب این اپلیکیشن می توانند اطلاعات مربوط به جمع آوری و تفکیک زباله را به همراه اطلاع از موقعیت مورد نظر ارائه نموده تا ماشین های حمل زباله برای تخلیه حضور پیدا نموده و در انتها هر ماه به میزان پسماند و زباله خشکی که تحویل می دهند کارت شارژ دریافت نمایند.

لطف اللهیان افزود: اصلی ترین عنصر در مدیریت این حوزه همراهی و همکاری شهروندان است که امیدواریم شرکت دانش بنیان اکسیون را کمک نمایند تا با اجرای این طرح شهری سالم، انسان محور و زیست محور داشته باشیم.

وی گفت: ما باید به سمت کاهش هزینه ها و مدیریت در حوزه جمع آوری پسماند و دفع اصولی آن حرکت کنیم که این امر قطعا به نفع شهروندان خواهد بود.

در این مراسم از اپلیکیشن جمع آوری پسماندهای خشک در اردبیل که به همت شرکت دانش بنیان آکسیون تهیه شده رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 16 آبان 1398 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 420

به "هزینه جمع آوری و دفن زباله در اردبیل 35میلیارد تومان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه جمع آوری و دفن زباله در اردبیل 35میلیارد تومان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید