مقاله: بازدید از بهترین دیدنی های سانتا کلارا (Santa Clara) کوبا

به گزارش تور استانبول، شاید با تماشا نمای نئوکلاسیک و سفید این ساختمان در بازدید از آن کمی دچار تردید شوید اما کافیست 1 پزوی کوبایی به مامور جلوی در بروید و داخل شوید تا درک کنید که چرا این تئاتر یکی از سه آففی تئاترهای مهم دروه استعار است. سه ردیف، سالن اجتماعات یو شکل و مجسمه های مرمرین از ویژگی های قابل توجه معماری داخلی این آمفی تئاتر است. یکی از مهمترین جلوه ای طراحی داخلی این تئاتر نقاشی های سقف آن است که چشم ها از تماشای آن سیر نمی شود.

مقاله: بازدید از بهترین دیدنی های سانتا کلارا (Santa Clara) کوبا

این کلیسا سومین کلیسای قدیمی شهر است و در معماری آن از ترکیبی از سبک های گوتیک، رومانسک و نئوکلاسیک استفاده شده است. قدمت این کلیسا به سال 1707 برمی شود و تماشای طراحی داخلی و نمای بیرونی آن یکی از جالب ترین بخش های بازدید از این شهر است.

این خانه نبض پیشرفت زندگی فرهنگی شهر است و با میزبانی از نمایشگاه های هنری، فستیوال های موسیقی و فیلم، افراد زیادی را به خود جذب می نماید. این خانه بعد از نوسازی و بازسازی به تازگی دوباره باز شده و هنردوستان زیادی برای تماشای نمایشگاه ها و مراسم فرهنگی به آنجا می فرایند.

این عمات قرن هجدهمی که به موزه تبدیل شده مملوء از وسایلی ست که میراث دار معماری کوبا هستند. به میزها، مبل ها، کمدها، آینه ها و تمام وسایل این عمرات به دقت نگاه کنید چون برای ساخت هر کدام از آن ها از سبک های سنتی کوبایی استفاده شده است. در هنگام شب اجرای موسیقی زنده، تماشای وسایل تزئینی این عمارات را لذت بخش تر می نماید.

منبع مقاله: بازدید از بهترین دیدنی های سانتا کلارا (Santa Clara) کوبا

انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1893

به "مقاله: بازدید از بهترین دیدنی های سانتا کلارا (Santa Clara) کوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بازدید از بهترین دیدنی های سانتا کلارا (Santa Clara) کوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید