متروی امام خمینی ایستگاه آخر کلاهبردار 1 میلیارد تومانی

به گزارش تور استانبول، رئیس پلیس مترو تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که با ترفند معافیت از خدمت سربازی و سایر خدمات دولتی بیش از 10 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.

متروی امام خمینی ایستگاه آخر کلاهبردار 1 میلیارد تومانی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ سعید عطاالهی در تشریح خبر فوق گفت: با ارجاع پرونده مشابهی مبنی بر شناسایی و دستگیری متهم به پلیس مترو، تیمی از ماموران پلیس مترو بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی عنوان داشت: شاکیان در اظهارات مشابهی بیان کردند با متهم که خود را صاحب پست و مقام در دستگاه های دولتی معرفی کرده بود و مدعی بود که می تواند گواهینامه ترخیص وسایل توقیفی از پارکینگ و یا معافیت از خدمت سربازی و خروج از کشور بدون طی تشریفات قانونی اخذ کند، در دفتر کارش در محدوده مرکزی تهران آشنا شده و مبالغی را به وی پرداخت کرده اند.

رئیس پلیس مترو شرح داد: در بررسی پرونده های ارجاعی تعیین شد که متهم بیشتر قرار های خود را در داخل ایستگاه های مترو گذاشته و مالباختگان برای پرداخت وجوه درخواستی وی را در ایستگاه مترو به ویژه ایستگاه مرکز شهر ملاقات کرده اند.

این مقام انتظامی بیان کرد: تصویری از چهره متهم در اختیار تیم های مختلف پلیس مترو قرار داده شد تا اینکه تیم عملیات پلیس مترو امام خمینی پیروز شدند متهم را هنگام پرسه زنی در سکوی مترو امام خمینی (ره) شناسایی کنند.

وی اظهار کرد: متهم پس از انتقال به پلیس مترو، تا به امروز به 50 فقره کلاهبرداری اعتراف و گفت، با افتتاح دفاتری در سطح شهر، سوژه های خود را شناسایی و با گذاشتن قرار در ایستگاه های مترو، بیش از 10 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

این مقام پلیسی افزود: متهم برای کشف جزئیات پرونده و شناسایی سایر جرایم احتمالی در اختیار پلیس پیشگیری تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1412

به "متروی امام خمینی ایستگاه آخر کلاهبردار 1 میلیارد تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متروی امام خمینی ایستگاه آخر کلاهبردار 1 میلیارد تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید