شریف: صدر جدول مهم نیست، در زدن ضربات نهایی ضعیف بودیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی گفت: سایپا در ضد حمله و غافلگیری به ما گل زد و ما در ضربات نهایی ضعیف بودیم.

شریف: صدر جدول مهم نیست، در زدن ضربات نهایی ضعیف بودیم

فاطمه شریف پس از شکست تیمش در بازی حساس هفته سوم و از دست دادن صدر جدول لیگ برتر فوتسال بانوان به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: مسابقه حساس و پایاپایی برابر سایپا داشتیم و فکر می کنم بیش از 70 درصد مالکیت توپ در اختیار ما بود اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های مان استفاده کنیم.

وی با بیان این مطلب که بد شانس بوده است، گفت: در زدن ضربات نهایی بدشانس بودیم و همین امر باعث شد سایپا روی دو غافلگیری به ما گل بزند.

سرمربی تیم فوتسال هیئت خراسان رضوی درخصوص بازی تیم سایپا گفت: به تیم سایپا تبریک می گویم آنها خیلی خوب بازی کردند و تعیین بود روی دقایق حساس بازی برنامه ریزی نموده اند و هر دو گل را از روی ضد حملات و غافلگیری به ثبت رساندند.

وی به قانون نانوشته فوتبال اشاره نمود و اضافه نمود: در فوتبال قانون نانوشته ای وجود دارد که هر تیمی که گل نزند گل می خورد و ما امروز اسیر این قانوان نانوشته شدیم.

شریف همچنین درخصوص استفاده از دروازه بان تیم شان برای حمله به سایپا در دقایق پایانی بازی گفت: ما برای دقایق خاص بازی برنامه ریزی نموده بودیم و در دقایق پایانی پاورپلی کردیم و سه موقعیت خطرناک روی دروازه سایپا ایجاد کردیم که متاسفانه گل نشد و امیدوارم در بازی های بعدی از این موقعیت ها استفاده کنیم.

وی فضای حاکم بر مسابقه را مانع فعالیت شاگردانش دانست و گفت: شاید یکی از دلایل گل نشدن ضربات نهایی مان فضای حاکم بر مسابقه و تماشاگرن بود که با این سروصدا روی عملکردشان تاثیر گذاشت و نتوانستند ضربات نهایی را گل نمایند وگرنه از لحاظ بازی از عملکرد تک تک بازیکنانم راضی هستم و علیرغم شکست مان از بازیکنان تیمم نسبت به بازی برابر ملی حفاری راضی هستم .

سرمربی تیم فوتسال هیئت خراسان رضوی با اعلام اینکه از دست دادن صدر جدول مسابقات مهم نیست، اظهار داشت: صدر جدول مهم نیست چون بازی های پلی آف را در پیش داریم و چهار تیم برتر به این مرحله راه پیدا می نمایند. نتایج مرحله پلی آف اهمیت دارد مثل ملی حفاری که صدرنشین مسابقات سال گذاشته بود و در مرحله پلی آف سوم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 287

به "شریف: صدر جدول مهم نیست، در زدن ضربات نهایی ضعیف بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریف: صدر جدول مهم نیست، در زدن ضربات نهایی ضعیف بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید