راه اندازی اتوبوس های برقی گردشگری در منطقه تاریخی تبریز

شهردار منطقه 8 تبریز راه اندازی اتوبوس های برقی گردشگری در منطقه تاریخی فرهنگی تبریز را یکی از ضرورت های گردشگری تبریز عنوان نمود.

راه اندازی اتوبوس های برقی گردشگری در منطقه تاریخی تبریز

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش خبرنگاران به نقل از شهریار، علی مدبر در جلسه مشترک با رضا خلیلی مدیرعامل سازمان گردشگری شهرداری تبریز با اشاره به موقعیت ممتاز منطقه 8 در بحث گردشگری، بر لزوم اجرای برنامه های فرهنگی هنری در معابر گردشگری منطقه تاکید نموده و خواهان اجرای برنامه های مشترک گردشگری در بافت تاریخی شهر و معابر پیاده راهی منطقه شد.

او از بازار تاریخی تبریز به عنوان یکی از بزرگترین پتانسیل های گردشگری تبریز نام برده و اعلام نمود: متاسفانه تا کنون حتی 10 درصد از پتانسیل گردشگری بازار تبریز استفاده نشده و باید با ایجاد محیط های رفاهی، گردشگری از قبیل کافه رستوران و چایخانه ها و دمنوش کده های سنتی در تیمچه ها و کاروانسراهای بازار به همراه اجرای برنامه های هنری شاد، گردشگران داخلی و خارجی را به این بازار تاریخی جذب کرد.

مدبر با اشاره به ضرورت همکاری برای اجرای برنامه های مشترک گردشگری در معابر و اماکن گردشگری منطقه 8 توسط این دو مجموعه، گفت: هماهنگی های لازم توسط منطقه 8 و سازمان گردشگری برای خریداری و راه اندازی اتوبوس های برقی گردشگری انجام می گیرد.

در سرانجام این جلسه، توافقات لازم در مورد اجرای برنامه های گردشگری با همکاری سازمان توسعه گردشگری و شهرداری منطقه 8 در بافت تاریخی فرهنگی تبریز انجام گرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 23 دی 1398 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 565

به "راه اندازی اتوبوس های برقی گردشگری در منطقه تاریخی تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی اتوبوس های برقی گردشگری در منطقه تاریخی تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید