دوچرخه فکر می نماید به ما دو تا سروده عباسعلی سپاهی یونسی منتشر شد

به گزارش تور استانبول، به گزارش خبرنگاران (ایبنا)، این کتاب دربردارنده 21 قطعه شعر با عنوان های اگر...، دوستان غایب، ما سه تا، عید، شعری پر از 1، باران، شمال، فال، گل سرخ، لاک پشت، یلدا، سفر، برگ و شاخه، تا بوده...، انتخاب، شعر من، ساعتِ باشکوه، سیبِ سرخ، فکر تو، تغییر و قفس است.

دوچرخه فکر می نماید به ما دو تا سروده عباسعلی سپاهی یونسی منتشر شد

شاعر در کتاب دوچرخه فکر می نماید به ما دو تا سعی نموده تا عنصر طبیعت گرایی و حس عاشقانه را به مخاطب القا کند، ضمن اینکه تنوع موضوع در این کتاب موج می زند.

در شعر عید این کتاب می خوانیم:

صبح است/ توی حیاطِ تنگِ خانه، بندی پر از پرده، لباسِ خیس/ و چیزهای مانده در نوبت/ در انتظار آب و کف/ در صف/ مادر حسابی خسته است اما/ دارد دوباره عید را/ بی گفتنِ اخبار/ می آورد/ با کار، با کار.

تصویرگری جلد این کتاب را مصطفی اکبری و مدیریت هنری آن را سمیرا فرجی بر عهده داشته اند. کتاب 32 صفحه ای دوچرخه فکر می نماید به ما دو تا درقطع پالتویی، با شمارگان 2هزار و 500 نسخه برای نوجوانان بالای 15 سال منتشر شده است.

علاقه مندان می توانند این کتاب را با قیمت 12هزار و 500 تومان از فروشگاه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در سراسر کشور و بعلاوه پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون با نشانی digikanoon.ir تهیه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 2213

به "دوچرخه فکر می نماید به ما دو تا سروده عباسعلی سپاهی یونسی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوچرخه فکر می نماید به ما دو تا سروده عباسعلی سپاهی یونسی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید