خیرآبادی: به خاطر امیدها به کمیته فنی و جام وهبی امره می روم، قرار نیست همکاری مستقیم با تیم بزرگسالان داشته باشم

به گزارش تور استانبول، سرمربی تیم کشتی فرنگی امید گفت: هر کمکی که از دستم برآید برای کشتی و شخص بنا به عنوان وظیفه انجام خواهم داد اما قرار نیست همکاری مستقیمی در تیم ملی بزرگسالان با هم داشته باشیم.

خیرآبادی: به خاطر امیدها به کمیته فنی و جام وهبی امره می روم، قرار نیست همکاری مستقیم با تیم بزرگسالان داشته باشم

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص جلسه اخیرش با محمد بنا گفت: جلسه ای دو ساعته با هم داشتیم و در خصوص مسائل مختلف تیم های ملی کشتی فرنگی صحبت کردیم. بنا لطف کرد و نام من را به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی جام بین المللی تختی قرار داد. دلیل این کار هم این بود که تعداد زیادی از نفرات رده سنی امید هم در جام تختی کشتی می گیرند. قرار شد من هم به اندیمشک بروم و این نفرات را زیر نظر بگیرم.

وی در خصوص اینکه قرار است تیم ملی فرنگی بزرگسالان را در سفر به ترکیه همراهی کند، گفت: شرایط این جام شبیه جام تختی است و در ترکیه هم قرار است شماری از نفرات امید روی تشک بروند، به همین دلیل من هم به عنوان سرمربی تیم ملی امید همراه تیم ملی بزرگسالان به این جام می روم تا بیشتر با سرمربی تیم ملی بزرگسالان هماهنگ شویم.

سرمربی تیم ملی آذربایجان در المپیک 2016 ریو در پاسخ به این سوال که حضور در کمیته فنی جام تختی و همراهی تیم ملی بزرگسالان در جام وهبی امره آیا به معنای همکاری مجدد او در کادرفنی تیم ملی با محمد بناست؟ اعلام نمود: این مسائل در راستای همکاری نزدیک تیم های ملی رده های سنی مختلف و به منظور آینده نگری برای دو تیم بزرگسالان و امیدها رخ داد. محمد بنا استاد من است و هر کمکی که از دستم برآید، برای کشتی و شخص بنا به عنوان وظیفه انجام خواهم داد اما قرار نیست همکاری مستقیمی در تیم ملی بزرگسالان با هم داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 127

به "خیرآبادی: به خاطر امیدها به کمیته فنی و جام وهبی امره می روم، قرار نیست همکاری مستقیم با تیم بزرگسالان داشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرآبادی: به خاطر امیدها به کمیته فنی و جام وهبی امره می روم، قرار نیست همکاری مستقیم با تیم بزرگسالان داشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید