بی خبری کاشانی از 50 میلیارد درآمد آسیایی و 60 هکتار زمین باشگاه!

به گزارش تور استانبول، جعفر کاشانی در تازه ترین گفتگوی خود از وضعیت 50 میلیارد تومان درآمدی که از لیگ قهرمانان آسیا نصیب پرسپولیس شد و همچنین 60 هکتار زمینی که چند سال پیش برای پرسپولیس گرفته بود، اظهار بی اطلاعی کرد تا ابهامات درباره شرایط مالی این باشگاه بیشتر شود.

بی خبری کاشانی از 50 میلیارد درآمد آسیایی و 60 هکتار زمین باشگاه!

کاشانی در مصاحبه با برنامه تهران ورزشی درباره 50 میلیارد تومان گفت: من این سوال را از شما می پرسم که این پول کجاست!

وی درباره اینکه رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس است و باید از این مسائل خبر داشته باشد، تاکید کرد: بنده الان به عنوان پیشکسوت فوتبال با شما صحبت می کنم! علاقه ای هم ندارم. وقتی آمدم گفتم باید فرهنگسازی صورت بگیرد. برای همین باشگاه شاهین را ساختم و برای باشگاه پرسپولیس 60 هکتار زمین گرفتم.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در خصوص اینکه وضعیت 60 هکتار زمین به کجا رسیده است؟ شرح داد: من هم مثل شما خبر ندارم! این زمین را در مجموعه پرند گرفتیم و آقای مهرعلیزاده رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی هم کلنگ آنرا به زمین زد. اگر شما در اینباره خبر دار شدید به من هم اطلاع بدهید!

کاشانی در واکنش به اینکه شما رئیس هیأت مدیره پرسپولیس هستید و باید از این مسائل مطلع باشید، گفت: اینقدر رئیس رئیس نکنید. من هم عضوی از باشگاه پرسپولیس و پایه گذارش بودم.

وی مجدداً درباره اینکه رئیس هیأت مدیره باید در جریان اتفاقات باشگاه باشد، اظهار کرد: خواهش می کنم رئیس نگویید. این عنوان ها به کسی شخصیت نمی دهد. مقام آدم به تیتر نیست. مقام، عملکرد آدم هاست.

کاشانی مجدداً از پاسخ درباره سرنوشت 50 میلیارد تومان درآمد پرسپولیس خودداری کرد و گفت: امیدوارم مدیریت باشگاه تداوم داشته باشد!

وی در خصوص اینکه 50 میلیارد تومان مبلغ کمی نیست، خاطرنشان کرد: بله من هم همین سوال را دارم. این سوال شما به گوش مسئولان می رسد! البته باشگاه حساب و کتاب دارد. وقتی من به پرسپولیس آمدم از عبدی خواهش کردم کنار پرسپولیس تیم امید و جوانان را هم راه اندازی کند.

شما چند سال پیش در مصاحبه ای در خصوص ادامه کار با برانکو گفتید معلم کلاس اول به درد کلاس ششم نمی خورد. کاشانی در واکنش به این جمله گفت: خیلی متأسفم که حرف های من (جمله اش نیمه تمام می ماند) اگر منِ جعفر کاشانیِ بچه فردا قهرمان ملی مملکت شوم، آیا شما به همان چشم به او نگاه می کنید؟ شما که یک زمانی 4 ساله بودی و حالا برای خودت آقا شدی و به شهرت رسیدی، باید با همان عنوان 4 سالگی صدایت کنم؟!

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس درباره اینکه برانکو برگ برنده این تیم بوده است، گفت: شما نمی خواهد اینرا به من بگویید. من خودم با برانکو هستم. ما باید ده ها برانکو جوان برای آینده بسازیم.

کاشانی درباره احتمال عدم تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس به خاطر مسائل مالی، شرح داد: باشگاه به برانکو تعهد دارد. برانکو در این سال ها هیچ موقع نیامد بگوید چرا پول نداده اید. حتی دیده و شنیده ام که او به افراد دیگر هم کمک می کند.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در سرانجام مجدداً در پاسخ به سوالی مبنی بر سرنوشت 60 هکتار زمین باشگاه گفت: زمین را آقای مهرعلیزاده کلنگ زد و حتی حسین کلانی هم نقشه هایش را کشید. همه این کارها را من و ما کردیم چون دلم می خواست پرسپولیس به معنای واقعی تجهیز شود و سالن و زمین مجهز داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 170

به "بی خبری کاشانی از 50 میلیارد درآمد آسیایی و 60 هکتار زمین باشگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی خبری کاشانی از 50 میلیارد درآمد آسیایی و 60 هکتار زمین باشگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید