بهره برداری از اولین خیابان کامل در تهران تا خاتمه مهرماه

به گزارش تور استانبول، خبرنگاران آنلاین:معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 از به اتمام رسیدن طرح خیابان کامل تا انتها مهرماه اطلاع داد و گفت: این طرح در بلوار شهدای ایرانیت در محدوده ضلع شرقی حرم عبدالعظیم (ع) اجرا می گردد.

بهره برداری از اولین خیابان کامل در تهران تا خاتمه مهرماه

سید ابوذر ریاضی در گفت وگو با شهرنوشت، با اعلام این که اولین خیابان کامل شهر تهران به طول 750 متر و در جهت رفت و برگشت هزار و 500 متر است، اعلام کرد: این طرح از یک ماه پیش شروع شد و براساس برنامه ریزی زمانی در مهرماه جاری به اتمام خواهد رسید. این طرح در بلوار شهدای ایرانیت در محدوده ضلع شرقی حرم عبدالعظیم (ع) اجرا می گردد.

او ادامه داد: هدف از اجرای طرح خیابان کامل کاهش آلودگی هوا، پیاده محور کردن و استفاده از مدهای پاک حمل و نقلی است. این طرح به منظور بالا بردن مطلوبیت استفاده از حمل و نقل پاک اجرا شده است.

ریاضی در خصوص برنامه توسعه خیابان کامل در منطقه 20، اعلام کرد: محورهایی که قابلیت اجرای طرح خیابان کامل را داشته باشند در الویت برنامه اجرایی قرار خواهند گرفت تا بعد از آنالیز و انجام مطالعات این طرح در محور مورد نظر پیاده شوند. یکی از سیاست های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران کاهش آلودگی هواست که در این راستا پیاده محورکردن معابر و استفاده از مدهای پاک حمل و نقل شهری ترویج می گردد. براساس برنامه توسعه ای، طرح خیابان کامل تا سرانجام سال در منطقه 20 باید به 5 کیلومتر افزایش پیدا کند.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20، طرح خیابان کامل در مقطع عرضی خیابان انجام خواهد شد. این معبر خیابان های سلمان فارسی و شهید صابونی ها را به یکدیگر متصل می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 302

به "بهره برداری از اولین خیابان کامل در تهران تا خاتمه مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از اولین خیابان کامل در تهران تا خاتمه مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید