بهترین خط دفاع لیگ، ملی پوش ندارد

به گزارش تور استانبول، وقتی کی روش آماده ترین مدافع لیگ را شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی ندانسته، انتقاد و پرسش هم دیگر معنایش را از دست می دهد.

بهترین خط دفاع لیگ، ملی پوش ندارد

به گزارش خبرنگاران ، هر چقدر بگوییم و با ژست های منتقدانه دنبال دلیل دعوت نشدن ستاره های پرسپولیس باشیم، آن جوابی را که می خواهیم، نمی گذارند کف دست مان. حتی یادآوری هر روزه آمارها هم به کارمان نیامده چرا که مرغ کی روش یک پا دارد و وقتی آماده ترین شجاع خلیل زاده را شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی ندانسته، انتقاد و پرسش هم دیگر معنایش را از دست می دهد.

شجاع را نه به خاطر گل های سه امتیازی اش برای پرسپولیس، بلکه به دلیل عملکرد دفاعی بی نقصش در این فصل لایق حضور در تیم ملی می دانستیم اما چه می گردد کرد که آقای سرمربی با ما هم عقیده نیست. او عملا بهترین خط دفاعی لیگ برتر را نادیده گرفته و در عوض در لیست برگزیده اش نام بازیکنانی به چشم می خورد که اشتباه های ویرانگرشان در دیدارهای باشگاهی را هنوز فراموش نکرده ایم اما به هر حال سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش است و از بدشانسی ستاره های پرسپولیس، مربیگری هم سلیقه ای وگرنه مگر می گردد از تیمی که در 14 بازی فقط 5 گل خورده، هیچ مدافعی دعوت نگردد؟

شاید بگویید یکی از این مدافعان، سیدجلال است که همین دو هفته پیش خداحافظی اش از تیم ملی را رسما بیان کرد و محمد انصاری هم بعد از اینکه در فینال آسیا رباط صلیبی پاره کرد، خانه نشین شده اما آیا اگر شرایط چیزی جز این بود، آنها دعوت می شدند؟ سیدجلال حسینی که جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال ایران را گرفته بود، پای پرواز جام جهانی از تیم ملی خط خورد و بعد از آن هم دعوت نشد و چون می دانست که دیگر جایی در تیم ملی ندارد و حتی پیراهنش را هم به مدافعی دیگر داده اند، خداحافظی کرد. انصاری هم که خیلی وقت است کی روش دعوتش نمی کند و بعید بود او را به جام ملت ها ببرند. می ماند شجاع که شاید بدشانس ترین است که حتی در اوج هم به چشم سرمربی تیم ملی نمی آید و جام ملت ها را هم باید مثل جام جهانی از تلویزیون تماشا کند.

2 - 300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 102

به "بهترین خط دفاع لیگ، ملی پوش ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین خط دفاع لیگ، ملی پوش ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید