بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی منت به مردم است

به گزارش تور استانبول، خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:به دنبال رفع موانع و اعمال پشتیبانی ها از جامعه کارو کارگری هستیم.

بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی منت به مردم است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

علی آشتاب امروز نهم اردیبهشت ماه در مراسم غبارروبی گلزار شهدای گمنام که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار شد، اظهار کرد: اگر امروز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی در یک فضای آرام، تعاملی، خدمتی در خدمت مردم هستیم این ها به برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران است.

وی ادامه داد: در محضر شهدا اظهار کنیم که ما خودمان را مدیون شما می دانیم و موظف و مکلف به پیروی راه، هدف و آرمان شما هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: امروز بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی منت به مردم است و جامعه کارگری و کارفرمایی استان جزیی از جامعه از کشور هستند که در حال خدمتگزاری به جامعه هستند.

آشتاب بیان نمود: همه تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حفظ امنیت و آرامش برای رونق تولید و خدمتگزاری دارد و در این راستا از همکاری دستگاه های اجرایی استان که با این اداره کل تشکر می کنم.

وی اضافه نمود: باتوجه به اینکه امسال سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده قطعا در این راستا نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش هستیم و چنانچه فضای کسب و کار آرام باشد قطعا شاهد تولید بهتر و بیشتر خواهیم بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه باید به دنبال رفع موانع و اعمال پشتیبانی ها باشیم، بیان کرد: بر اجرای قانون در راستای برداشتن موانع تاکید داریم تا از جامعه کار و تولید حمایت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1637

به "بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی منت به مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی منت به مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید