اورژانس کسب و کار، محلی برای برطرف مسائل واحدهای تولیدی است

به گزارش تور استانبول، وزیر کار از افتتاح اوژانس کسب و کار اطلاع داد و گفت: واحدهای تولیدی باید محلی برای دریافت یاری داشته باشند تا با مراجعه به آنجا مشکلشان حل گردد.

اورژانس کسب و کار، محلی برای برطرف مسائل واحدهای تولیدی است

محمد شریعتمداری، وزیر کار در مراسم نخستین مرکز مدیریت اورژانس کسب و کار، گفت: جلوگیری از ریزش نزدیک به 300 هزار نیروی انسانی موجود، جهاد بزرگی است و امروز این کار از دست جوانان فرهیخته و اندیشمند کشور برمی آید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گزارش اورژانس کسب و کار قابلیت ارائه در دولت را دارد، بنابراین باید ارتباط تنگاتنگی بین اورژانس کسب و کار و ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری به وجود بیاید تا این مجموعه به رسمیت شناخته گردد. واحدهای فراوریی همانند یک موجود زنده طول عمر مشخصی دارند و باید خود را متناسب با زمان تغییر دهند.

وی ادامه داد: همیشه یکی از نواقص کار این است که با معضلات کسب و کارها دیر آشنا می شویم، بنابراین مجموعه کسب و کارها چاره جویی های متنوع احتیاج دارند.

شریعتمداری اطلاع سریع از نواقص موجود را مورد تاکید قرار داد و اعلام کرد: واحدهای فراوریی باید محلی برای دریافت یاری داشته باشند تا با مراجعه به آنجا مشکلشان حل گردد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید نمود: مرکز اورژانس کسب و کار با همکاری جهاد دانشگاهی در دانشگاه علم و فرهنگ به مثابه یک دستاورد ارزشمند افتتاح شد؛ حالا وظیفه ما این است که از این نهال نوپا حمایت و صیانت کنیم.

شریعتمداری با تاکید بر این که باید همکاری تنگاتنگی برای حفاظت از این مرکز انجام گردد، اعلام کرد: جدا از تأمین منابع باید هدف این باشد که این مجموعه مؤثر عمل کند و برای جامعه مخاطب خود که واحدهای فراوریی و فراوریکنندگان هستند مفید واقع گردد. باید در شرایط تحریم با عزت کار کنیم تا بتوانیم برای تسهیل اشتغال و کسب و کار مردم خدمتی انجام دهیم.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1501

به "اورژانس کسب و کار، محلی برای برطرف مسائل واحدهای تولیدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورژانس کسب و کار، محلی برای برطرف مسائل واحدهای تولیدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید