اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند

به گزارش تور استانبول، نظام مدیریت سبز با هدف استقرار نظام صرفه جویی و در جهت کاهش هزینه های جاری دولت و اعمال سیاست های مصرف بهینه منابع و حفاظت از منابع پایه و محیط زیست در کلیه دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی، اجرا می گردد.

اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند

براین اساس فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به بند ز ماده (38) قانون برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر اجرای برنامه مدیریت سبز در دستگاه های اجرایی در چهارچوب قوانین مربوطه، در حکمی اعضا و دبیر نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.

براین اساس شاهین جعفرپور با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات منصوب شد.

طبق این حکم داوود سبوحی رئیس مرکز بازرسی نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات، مجید خباز مدیر کل امور اداری و پشتیبانی، علیرضا واحد پور فرد ذیحساب و مدیر کل امور مالی، سمیرا انصاری رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، علی اسفیدانی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تلفیق بودجه، سید جمال هادیان طبایی زواره رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، مهرداد ترابیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها، به عنوان اعضا منصوب شدند.

در متن این حکم آمده است: امید است با استعانت به قادر متعال، در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به حفظ محیط زیست، تحت عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات سبز در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اسفند 1397 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 76

به "اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید