13 فیلم و 2 داور ایرانی در جشنواره سلیمانیه عراق

به گزارش تور استانبول، چهارمین جشنواره فیلم سلیمانیه عراق با حضور پررنگ سینماگران ایرانی در بخش های مختلف این رویداد سینمایی همراه است.

13 فیلم و 2 داور ایرانی در جشنواره سلیمانیه عراق

به گزارش تور استانبول، چهارمین جشنواره فیلم سلیمانیه که از تاریخ 1 تا 7 اکتبر (9 تا 15 مهر) در عراق در حال برگزاری است و سال جاری فیلم قصر شیرین به کارگردانی رضا میرکریمی نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی بین المللی این رویداد سینمایی است و پوران درخشنده سینماگر ایرانی نیز یکی از داوران این بخش است.

در بخش رقابتی مستندهای بین المللی که مهرداد اسکویی از اعضای هیات داوران است نیز عروسی پسر زینت ساخته فرهاد ورهرام، دلبند ساخته یاسر طالبی و چوکا، الان ساعت چنده ساخته مشترک آرش کمالی سروستانی و بهروز بوچانی به روی پرده می روند.

همچنین پایکوبی مرگ ساخته زانیار عزیزی، جلیل و خلیل ساخته روح الله اکبری، پرونده سفید ساخته عومان محمدی و راه زندگی ساخته فاطمه مرزبان در بخش رقابت مستند کردی، تاریکی ساخته سعید جعفریان در بخش رقابت کوتاه بین الملل، او ساخته سعید پیغام حسینی و شوآن ساخته بیژن زرین در بخش رقابت کوتاه کردی، کرگدن ساخته آرمین پور محمد در بخش استعداد جدید و رویاها در اعماق ساخته رضا محمدی در بخش انیمیشن این رویداد سینمایی به نمایش گذاشته می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 422

به "13 فیلم و 2 داور ایرانی در جشنواره سلیمانیه عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 فیلم و 2 داور ایرانی در جشنواره سلیمانیه عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید