تور استرالیا ارزان: گردشگری؛ صنعتی با رشد فوق العاده در استرالیا

به گزارش تور استانبول، گردشگری استرالیا در سال های اخیر رشد زیادی نسبت به صنایع دیگر این کشور تجربه نموده است؛ دست اندر کاران این صنعت اکنون در پی برطرف موانع برای رشد بیشتر این بخش هستند.

تور استرالیا ارزان: گردشگری؛ صنعتی با رشد فوق العاده در استرالیا

با تور استرالیا ارزان از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

در تحقیقات جدیدی که به وسیله انجمن گردشگری و حمل و نقل و استراتژی استافورد، اقتصاددانان گردشگری انجام شد اعلام شده است که صنعت گردشگری که تعداد استرالیایی های شاغل در آن در سال های اخیر تقریبا دو برابر رشد نموده است، یکی از بزرگ ترین صنعت های کارفرما و تولیدنماینده ثروت استرالیا در دهه آینده خواهد بود.

گزارش تحقیقاتی تحت عنوان گردشگری: عاملی قدرتمند برای تقویت آینده استرالیا نیز به این نتیجه رسیده است که کل هزینه های گردشگری در حدود 74 میلیارد دلار (یا 57٪) رشد می نماید و به مقدار 204 میلیارد دلار در سال 2026 خواهد رسید. اما، علی رغم وجود منظره درخشانی که این گزارش برای گردشگری توصیف می نماید، به موانع پیش روی این رشد و زیرساخت های ناکافی و مسائل سرمایه گذاری در بخش خصوصی این کشور هم اشاراتی شده است.

سه تن از رهبران صنعت گردشگری و مدیران صنعت حمل و نقل در منظره 2018 TTF - کنفرانس سیاست و صنعت گردشگری استرالیا که در تاریخ 17 مه 2018 در هتل هیلتون در سیدنی برگزار می گردد، سخنرانی و مباحثی را در نیازهای زیرساختی گردشگری استرالیا مطرح خواهند کرد تا بتوان شرایط خوبی را برای تعداد رو به رشد بازدیدنمایندگان این کشور مهیا نمایند.

راشل آرگامان، رئیس هیئت مدیره هتل های TFE؛ استور میرمل، رئیس خطوط کشتیرانی کروز کارنیوال استرالیا و اندرو لیزالا، رئیس قطارهای متروی استرالیا بحث های متنوعی را درباره این موضوع مطرح خواهند کرد: اگر شما کشور را بسازید، گردشگران خواهند آمد! - ایجاد زیرساخت های لازم برای گردشگری استرالیا در قرن بیست و یکم.

این منظره از زمان شروع فعالیت خود در سال 2006، به یکی از رویدادهای مهم TTF برای اعضای آن و صنعت وسیع گردشگری تبدیل شده است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1932

به "تور استرالیا ارزان: گردشگری؛ صنعتی با رشد فوق العاده در استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استرالیا ارزان: گردشگری؛ صنعتی با رشد فوق العاده در استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید