پرسپولیس منتظر بالاترین قیمت کارگزاری، اسپانسر استقلال بازهم رد شد

به گزارش تور استانبول، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس برای معین سرنوشت کارگزار خود برای فصل جاری رقابت های لیگ برتر با درخواست چند شرکت دارای مجوز رسمی روبرو شده است.

پرسپولیس منتظر بالاترین قیمت کارگزاری، اسپانسر استقلال بازهم رد شد

سه شرکتی که فعلا برای دریافت حق تجاری استفاده از برند باشگاه اقدامات اولیه انجام داده اند امروز قیمت های پیشنهادی خود را برای دریافت آن ارائه نموده اند تا روز دوشنبه هفته جاری با حضور بازرسان مربوطه برنده مزایده تعیین و اعلام گردد.

در بین پیشنهاداتی که طی هفته گذشته به باشگاه پرسپولیس رسیده بود اما مجید صدری سرپرست فعلی باشگاه حاضر به مذاکره با آنها نشد اسپانسر باشگاه استقلال بود. حامی اقتصادی رسمی فصل جاری استقلال، آمادگی خود را به مدیران پرسپولیس اعلام می نماید اما صدری به توافق لازم با آنها نمی رسد.

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با توجه به قرارداد فعلی رقیب سنتی خود در استقلال، مبلغ بیشتری را نسبت به آنها از کارگزار نو انتظار دارد. مدیران پرسپولیس قهرمانی های متوالی در لیگ برتر و حضور منظم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را علت خواسته اقتصادی بیشتر خود نسبت به باشگاه استقلال می دانند اما هنوز در جریان جزئیات این موضوع نیستند.

باشگاه استقلال پیش از این مدعی شده بود قرارداد 500 میلیارد تومانی بابت تمام حقوق اقتصادی خود با کارگزار نو برند آبی پوشان منعقد نموده است. باید دید پرسپولیس با توجه به شرایط موجود چه اقدامی برای عقد قرارداد اقتصادی خود خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1861

به "پرسپولیس منتظر بالاترین قیمت کارگزاری، اسپانسر استقلال بازهم رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس منتظر بالاترین قیمت کارگزاری، اسپانسر استقلال بازهم رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید