پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد

به گزارش تور استانبول، خبرنگاران: پرسپولیس از همین حالا مهیا می شود تا جایگزین مناسبی برای محمد حسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی پیدا کند؛ این بازیکن با پیشنهاد چشمگیری از سوی قطری ها روبرو شده و حتی چند وقت پیش شایعه شد که پیش قراردادش را هم امضا کرده است.

پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد

به گزارش خبرنگاران، با جدایی شجاع خلیل زاده، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، فرشاد فرجی را برای خط دفاعی تیمش خرید تا همچنان یک مدافع سطح بالا روی نیمکت داشته باشد. جدایی کنعانی زادگان، اما شرایط را برای پرسپولیس دشوارتر می کند، چون او بازیکن اصلی ترکیب و زوج سیدجلال حسینی است که دیگر پا به سن گذاشته و هرآن ممکن است مصدومیت مانع از حضور 100 درصدی اش در ترکیب شود.

به همین خاطر است که یحیی با وسواس بیشتری به دنبال پیدا کردن مدافع مدنظرش برای جایگزینی کنعانی زادگان است. البته گزینه ای که یحیی زیرذره بین گرفته چندان غریبه نیست؛ او علی نعمتی مدافع باشگاه پدیده است که پیش تر با یحیی همکاری کرده است. شنیده می شود توافقات اولیه اجرا شده و علی نعمتی در پایان فصل راهی پرسپولیس می شود. نکته مهمی که علاوه بر قابلیت های فنی باعث انتخاب علی نعمتی شده، سابقه بازی کردن کنار فرشاد فرجی، دیگر مدافع پرسپولیس است.

در واقع یحیی با این انتخاب، نگران هماهنگی مدافع جدید تیمش با دیگر مدافعان خط دفاعی نیست؛ یا حداقل نگرانی اندکی دارد. علی نعمتی از فصل پیش گزینه یحیی گل محمدی بود، ولی انتقالش نهایی نشد تا فرشاد فرجی سر از پرسپولیس در بیاورد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1687

به "پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان را انتخاب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید