دلیل ماسک زدن والیبالیست برزیل در بازیهای لیگ ملتها چه بود؟

به گزارش تور استانبول، بازیکن تیم ملی والیبال برزیل دلیل استفاده از ماسک هنگام مسابقه را بیان نمود.

دلیل ماسک زدن والیبالیست برزیل در بازیهای لیگ ملتها چه بود؟

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، لوکاس ساتکمپ ملی پوش والیبال برزیل در مسابقات لیگ ملت های والیبال با ماسک وارد زمین شده و بازی ها خود را انجام می داد. این درحالی است که به دلیل شیوع کرونا مسابقات لیگ ملت های والیبال تحت تدابیر شدید بهداشتی اجرا شده به طوری که فدراسیون جهانی والیبال بارها از بازیکنان تست کرونا گرفته تا مسئله ای برای هیچ شخصی پیش نیاید.

با این حال لوکاس ساتکمپ با ماسک وارد زمین شده و کار خود را دنبال می کرد. او درباره دلیل استفاده از ماسک حین بازی که سوژه رسانه های ایتالیایی و لهستانی شده است می گوید که پسر چهار ساله او دارای مسائل ریوی بوده و از این بابت نگران است.

او گفت: استفاده مداوم از ماسک برای کاهش خطر انتقال کرونا بسیار مفید است. مردم سوال می نمایند مگر تست کرونا نمی دهید پس از چه نگرانید؟ من به آنها جواب می دهم که زمان زیادی بین هر تست وجود دارد و در این زمان هر بازیکنی در تیم می تواند آلوده شده و ویروس را به دیگران منتقل کند.

بازیکن برزیل درباره مسائل استفاده از ماسک هنگام بازی گفت: گاهی اوقات عذاب آور می گردد اما تنگی نفس که همه از آن صحبت می نمایند اتفاق نمی افتد. بازی والیبال با ماسک آسان تر از بازی در فوتبال است چرا که در فوتبال باید بدوید.

به گفته سایت لهستانی، لوکاس 35 ساله تنها بازیکن والیبال است که تصمیم گرفت در لیگ ملت های سال جاری با ماسک بازی کند. این بازیکن میانی یکی از باتجربه ترین بازیکنان تیم ملی والیبال برزیل است. لوکاس به همراه تیم برزیل پیروز به کسب مدال نقره در المپیک لندن و مدال طلا در المپیک ریودوژانیرو شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1736

به "دلیل ماسک زدن والیبالیست برزیل در بازیهای لیگ ملتها چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل ماسک زدن والیبالیست برزیل در بازیهای لیگ ملتها چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید