عبدی: بازیکنانم پتانسیل صعود به مرحله بعد مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را دارند

به گزارش تور استانبول، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: با اینکه در گروه سختی قرار گرفتیم، اما صعود از مرحله گر وهی مسابقات قهرمانی نوجوان آسیا امکانپذیر است.

عبدی: بازیکنانم پتانسیل صعود به مرحله بعد مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را دارند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی گفت: با توجه به قرعه کشی صورت گرفته در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا، با تیم های کره شمالی، قطر و بحرین در گروه نخست مسابقات نهاده شدیم. با میزان شناخت و آگاهی که از این سه تیم داریم باید تصریح کنم که در گر وه سختی نهاده شدیم، اما به نظرم صعود به دور بعدی مسابقات کاملاً امکان پذیر است.

وی ادامه داد: تردیدی وجود ندارد که برای پیروزیت در مسابقات، عوامل گوناگونی دخیل است و باید کلیه جوانب را در نظر بگیریم. متأسفانه شیوع کرونا آسیب زیادی به برنامه های آماده سازی ما وارد کرد. در تلاشیم که تا جای ممکن از فرصت به جامانده نهایت بهره را ببریم و بازیکنان را از نظر بدنی و فنی به بالاترین سطح آمادگی برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان اضافه کرد: کره شمالی تیمی فوق العاده و به نوعی قوی ترین حریف ما در این گروه است و با این تیم در تورنمنت چین بازی کردیم و شناخت خوبی از آنها داریم. در مصاحبه های قبلی هم اشاره کردم که بازیکنان این تیم از نظر جسمی و سنی شرایط قابل تأملی دارند. قطر هم که پس از قهرمانی تیم ملی بزرگسالانش در جام ملت های آسیا برای همه تعیین شد که عامل اصلی پیروزیت آنها، سرمایه گذاری در فوتبال پایه در سال های اخیر بوده است. پس نباید تردید داشته باشیم که این تیم هم با شرایط خوب و ایده آل وارد مسابقات خواهد شد. اگرچه از نظر فنی شناخت زیادی از تیم بحرین نداریم، اما از امتیاز میزبانی مسابقات بهره می برد، پس نمی توانیم بحرین را دست کم بگیریم.

عبدی درباره نشست امروز خود با دبیرکل فدراسیون گفت: خوشبختانه نشست بسیار خوب و مفیدی با دبیرکل فدراسیون داشتم و مباحث مختلفی مانند شرایط شروع تمرینات، احتیاجهای کادرفنی و بازیکنان، بازی های محبت آمیز و موارد بسیار دیگری مورد بحث نهاده شد. اینکه تعیین شد فدراسیون حمایت همه جانبه ای از تیم نوجوانان برای حضور پیروز در مسابقات قهرمانی آسیا خواهد داشت، نکته ای بسیار دلگرم کننده است. به همین منظور قرار شد نشست دیگری در هفته آینده در خصوص اخذ مجوز شروع تمرینات و آنالیز نهایی موارد مورد احتیاج داشته باشیم.

وی درباره شانس صعود شاگردانش به دور بعدی مسابقات گفت: صعود ما از مرحله گروهی بستگی به عملکرد ما دارد که احتیاجمند تدارک خوب و برنامه ریزی منسجم است. برنامه ریزی بسیار مناسبی با همکارانم در کادرفنی انجام دادیم که با حمایت همه جانبه فدراسیون در بخش اردویی و بازی محبت آمیز، می توانیم در هر بازی نمایش قابل قبولی داشته باشیم. اگرچه قرعه گروهی بسیار مهم است، اما اطمینان دارم که بازیکنانم پتانسیل کافی برای تحقق رؤیاهای مان را دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1066

به "عبدی: بازیکنانم پتانسیل صعود به مرحله بعد مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدی: بازیکنانم پتانسیل صعود به مرحله بعد مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید