طرح طبقه بندی مشاغل در اتوبوسرانی پایتخت کلید خورد

به گزارش تور استانبول، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت نسبت به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارگری اقدام شده و تا خاتمه سال این طرح عملیاتی می گردد.

طرح طبقه بندی مشاغل در اتوبوسرانی پایتخت کلید خورد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، محمود ترفع با اعلام اینکه اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، پرداخت معوقات و تحویل لباس کار رانندگان در دستور کار است، اضافه نمود: شرکت واحد به استناد قانون کار، نسبت به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارگری اقدام نموده و با توجه شروع فرآیند اجرایی کار، انشاالله پس از اتمام کار مشاور و اخذ تاییدیه های لازم تا سرانجام سال شاهد عملیاتی شدن آن خواهیم بود.

وی همچنین اظهار کرد: به منظور ایجاد انگیزه و تقویت روحیه خدمتی کارگران شرکت واحد با توجه به تخصصی شدن مشاغل و پست ها از سال های گذشته، با پیگیری های به عمل آمده مجوزهای لازم برای بازنگری طرح، اخذ و سال گذشته به تصویب هیئت مدیره شرکت رسیده است.

ترفع با بیان اینکه ملزومات حفاظت فردی مطابق قانون کار برای کارگران شرکت واحد، خریداری و تحویل شده است، توضیح داد: در مورد لباس کار نیز مناقصه برگزار شده و در حال تهیه آن هستیم، همچنین در مورد موضوع شیر و کیک کارگران، سهمیه شیر تا سرانجام اسفند 1399 در فیش حقوقی ماه جاری پرداخت و برای فروردین و اردیبهشت به زودی اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با استقبال از ورود اعضای شورای شهر تهران به مباحث مربوط به این شرکت اعلام نمود: البته استمداد و انتظار داریم شورای شهر با انجام اقدامات حمایتی و مساعدت های اقتصادی در جهت حل مسائل و مسائل رانندگان و کارکنان شرکت واحد، بیش از گذشته در کنار این شرکت باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1654

به "طرح طبقه بندی مشاغل در اتوبوسرانی پایتخت کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح طبقه بندی مشاغل در اتوبوسرانی پایتخت کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید