خبرنگاران هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در قزوین برگزار می گردد

به گزارش تور استانبول، قزوین - خبرنگاران - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین: هفتمین دوره جشنواره روستا و عشایر دوستدار کتاب، با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قزوین اجرا می گردد.

خبرنگاران هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در قزوین برگزار می گردد

محمد حسین اسماعیلی روز دوشنبه با بیان این مطلب اضافه کرد : هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب با هدف ارزیابی و پشتیبانی از برنامه ها و اقدامات اجرا شده، طرح های ابتکاری و خلاقانه در حوزه کتاب و کتابخوانی و جلب توجه مردم، سازمان ها و نهادهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی در جامعه، همزمان با روستاها و عشایر سراسر کشور در قزوین نیز برگزار می گردد.

به گفته وی در نهایت 10 روستای برتر کشور در این زمینه انتخاب و معرفی می شوند.

اسماعیلی گفت: این طرح ملی با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قزوین اجرا می گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت : دهیاری ها و تیره های عشایری استان قزوین تا 10 دی ماه 1399 فرصت دارند با ارسال فرمهای تکمیل شده به انضمام مستندات مربوطه شامل فیلم، عکس، گزارش و تقدیرنامه مرتبط با فعالیت های کتاب و کتابخوانی را به دبیرخانه این جشنواره به وسیله ارسال به نشانی اینترنتی[email protected] در این برنامه ملی شرکت نمایند.

به گفته وی دهیاری ها و تیره های عشایری استان می توانند برای مشاهده فراخوان و فرمهای شرکت در هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین مراجعه نمایید.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1263

به "خبرنگاران هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در قزوین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در قزوین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید