انتقاد تند سهرابیان از مدیر کل ورزش مازندران: او دلیل بی حرمتی خود را بگوید

به گزارش تور استانبول، رییس فدراسیون قایقرانی گفت: مدیر کل ورز ش و جوانان استان مازندران باید دلیل بی حرمتی خود به خانواده قایقرانی را بگوید و رفتاری که او داشت دور از شان یک مدیر بود.

انتقاد تند سهرابیان از مدیر کل ورزش مازندران: او دلیل بی حرمتی خود را بگوید

علیرضا سهرابیان در مصاحبه با خبرنگاران درباره ناراحتی خود از شرکت نکردن مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در انتخابات هیات قایقرانی این استان بیان نمود: ما از یک ماه پیش برنامه ریزی و هماهنگی ها را برای برگزاری انتخابات هیات مازندران، با معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان انجام دادیم و حتی ابتدا چهارم تیر قرار بود انتخابات باشد که اعلام شد آن موقع انتخابات هیات کشتی است و بعد به هفتم تیر موکول شد. در روز انتخابات وقتی من وارد اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران شدم به من اطلاع دادند که مدیر کل در جلسه است و حضور ندارد.

او ادامه داد: این در حالی است که ادب حکم می کرد اگر جلسه ای داشت به گونه ای آن را مدیریت که حداقل نیم ساعت از مجمع انتخاباتی را حضور داشته باشد و از مهمانان خود پذیرایی کند. از طرفی در این یک ماهه می توانست به گونه ای برنامه ریزی کند که ساعت جلسه با مجمع انتخاباتی همزمان نباشد. اگر هم جلسه مهمی بود که به امنیت استان مربوط می شد می توانست به صورت تلفنی به من اطلاع دهد چرا که قبلا با من در ارتباط بود و شماره همراه من را داشت. در کل این رفتار دور از شان یک مدیر بود و حاضر نشدن او در مجمع انتخاباتی در من دلسردی به وجود آورد.

رییس فدراسیون قایقرانی با انتقاد از حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانا ن استان مازندران تاکید نمود: او باید دلیل بی حرمتی که به خانواده قایقرانی داشت را عنوان کند و این حق اعضای مجمع است که دلیل این رفتار مدیر کل را بدانند. در مجمع دو مدال آور بازی های آسیایی و همچنین کسانی حضور داشتند که در زمان سیل جانشان را کف دستشان گذاشتند و به مردم یاری کردند و اکنون او باید دلیل بی احترامی خود به این خانواده را اعلام کند.

علت رای سفید اعضای مجمع را نمی دانم

سهرابیان در پاسخ به این پرسش که رای سفید بعضی از اعضای مجمع به دلیل ناراحتی خود از مدیر کل بود یا برنامه های کاندیدای انتخابات را قبول نداشتند، توضیح داد: من اطلاعی ندارم چون هیچ وقت در رای گیری ها طرف کسی را نمی گیرم و اعضای مجمع هم آزاد هستند هر تصمیمی می خواهند اتخاذ نمایند و آزادی عمل دارند.

او ادامه داد: اکنون باید دوباره ثبت نام انجام گردد و هر کسی می خواهد شرکت کند و امیدوارم رییس هیات قایقرانی مازندران سریعا تعیین گردد. مدیر کل هم از الان جایی علامت بزند که بداند چه زمانی انتخابات است تا توهین دیگری نسبت به خانواده قایقرانی انجام نگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1084

به "انتقاد تند سهرابیان از مدیر کل ورزش مازندران: او دلیل بی حرمتی خود را بگوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند سهرابیان از مدیر کل ورزش مازندران: او دلیل بی حرمتی خود را بگوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید