استوری جنجالی فرزانه فصیحی

به گزارش تور استانبول، خبرنگاران- فرزانه فصیحی این روز ها یکی از چهره های سرشناس دوومیدانی ایران است. او که درخشش را از حضور در رقابت های دوی 60 متر داخل سالن آغاز نموده، چندوقتی می گردد که در ماده 100 متر هم حاضر شده و توانسته در همین مدت یکی دو مسابقه حساس برای خودش دست و پا کند.

استوری جنجالی فرزانه فصیحی

به گزارش خبرنگاران، همین چند وقت پیش بود که فصیحی با قهرمانی در رقابت های قهرمانی 60 متر قهرمانی آسیا در رقابت های سالنی خبرساز شد. او قهرمانی را به مردم تقدیم کرد و بعد هم حاشیه شادی نکردن با پرچم ایران حسابی او را در کانون توجه قرار داد. گو اینکه بعدا با انداختن پرچم ایران روی شانه هایش گفت که همواره افتخارش این بوده که این پرچم را به اهتزاز درآورد.

تازه ترین موضوعی که باعث شده دوباره نام فرزانه فصیحی در فضای مجازی مطرح گردد مربوط به یک استوری بحث برانگیز اینستاگرامی است که با حمله کردن به یکی از قدیمی های این رشته که سابقه مدیریت در دوومیدانی هم دارد خبرساز شده است. کد های وحشتناکی که فصیحی در این استوری می دهد به قدری درخور توجه است که به نظر احتیاج به آنالیز بیشتری دارد. به هر روی، با استناد به یکی دو فکت از این استوری، می توان حدس زد که منظور فرزانه فصیحی چه شخصی است، ولی مسئله اینجاست که آیا شخص موردنظر قرار است دوباره به مدیریت دوومیدانی برگردد که فصیحی هشدار داده است؟

منبع: فرارو
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 2223

به "استوری جنجالی فرزانه فصیحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوری جنجالی فرزانه فصیحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید