احکام سنگین در پرونده استقلال، گل گهر ، محرومیت سرمربی آبی ها قطعی است

به گزارش تور استانبول، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار است به زودی احکام پرونده بازی استقلال و گل گهر را اعلام خواهد نمود.

احکام سنگین در پرونده استقلال، گل گهر ، محرومیت سرمربی آبی ها قطعی است

به گزارش خبرنگاران اتفاقات اتفاق افتاده در سیرجان آنقدر حاشیه ساز بود که کمیته انضباطی واکنش نشان داد و قرار شده دوشنبه هفته آینده اتفاقات اتفاق افتاده در جریان بازی گل گهر با استقلال در کمیته مذکور مورد آنالیز قرار بگیرد.

هرچند در نگاه اول بیشتر نگاه ها معطوف به رفتار غیر عادی سرمربی استقلال شده است و واقعاً هم حرکات ریکاردو ساپینتو فوق العاده عجیب بود ولی این مسأله به معنای آن نیست که پرونده صرفاً با محروم کردن او مختومه اعلام می گردد چون با توجه به خبرهایی که دریافت نموده ایم، ریکاردو ساپینتو به احتمال فراوان دچار محرومیت خواهد شد ولی از قرار معلوم بعضی از دستیاران امیر قلعه نویی نیز محروم می شوند.

محرومیت هایی که مجموعه آنها اصلاً احکام سبکی نخواهند بود. بیژن طاهری در مصاحبه با کانال رسمی باشگاه استقلال صراحتاً علیه دستیاران امیر قلعه نویی موضع گرفته و همین مسأله نشان می دهد که استقلالی ها واقعاً از آنها عصبانی هستند و معتقدند این افراد در تحریک شدن سرمربی تیم شان نقش داشته اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مهر 1401 بروزرسانی: 12 مهر 1401 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 2140

به "احکام سنگین در پرونده استقلال، گل گهر ، محرومیت سرمربی آبی ها قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام سنگین در پرونده استقلال، گل گهر ، محرومیت سرمربی آبی ها قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید