ابراهیمی: باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد

به گزارش تور استانبول، یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: افشاگری های قوه قضاییه در زمینه فساد جرأت را از افرادی که بی محابا به اموال عمومی و مردم دست اندازی می نمایند، خواهد گرفت.

ابراهیمی: باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد

علی ابراهیمی در گفت وگو با تور استانبول با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد در تمام سطوح جامعه با بیان اینکه اقدامات قوه قضاییه تاکنون در زمینه مبارزه با فساد، جای قدردانی دارد، گفت: باید بدون خط قرمز با همه متخلفان و مفسدان برخورد گردد. باید مبارزه با فساد در همه سطوح جامعه گسترش یابد و صرفا محدود به عده یا گروهی خاص نباشد.

نماینده مردم شازند در مجلس توضیح داد: آنچه که مسئله فساد را از ریشه در جامعه حل می نماید برخورد قضایی نیست بله فساد با شفاف سازی حل خواهد شد. از سوی دیگر ما باید زمینه های ایجاد فساد را از بین ببریم.

وی در ادامه تاکید نمود: زمانی که پرونده های قوه قضاییه در زمینه فساد کاهش یابد آنگاه این قوه با تسلط بیشتری با مفسدان برخورد می نماید. امروز تعداد زیاد پرونده های قضایی در این حوزه باعث شده عده ای از مجازات فرار نمایند. اگر ما یک اقتصاد شفاف و آزاد داشته باشیم از فساد فاصله خواهیم گرفت.

ابراهیمی در ادامه با تاکید بر اینکه ورود قوه قضاییه در مبارزه با مفسدان قابل قبول بوده است، گفت: تاکنون افرادی که در این زمینه دستگیر و محاکمه شده اند افراد مهمی بوده اند و اگر قوه قضاییه از دانه درشت ها آغاز کند بقیه بخش ها نیز حساب کار دستشان می آید. تعلل در برخورد با متخلفان و مفسدان همیشه امیدواری به متخلفین می دهد تا شاید بتوانند از زیر چتر قانون فرار نمایند. اما افشاگری های قوه قضاییه در زمینه فساد جرأت را از افرادی که بی محابا به اموال عمومی و مردم دست اندازی می نمایند، خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 294

به "ابراهیمی: باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیمی: باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید