یک شیرینی را انتخاب کن، تا شخصیتت را تفسیر کنم

به گزارش تور استانبول، وب سایت روزیاتو: کارشناسان بر این باور هستند که بین شخصیت و ناخودآگاه مردم یک رابطه مستقیم وجود دارد. چالش زیر هم بر همین اساس است. اینکه کدام یک از پای های زیر را انتخاب کنید خیلی هم تصادفی نیست و با ناخوادآگاه و شخصیت درونی شما رابطه مستقیمی دارد.

یک شیرینی را انتخاب کن، تا شخصیتت را تفسیر کنم

به همین خاطر از شما دعوت می کنیم تا یکی از شیرینی های زیر را انتخاب کنید و بر اساس شماره آن ببینید چه شخصیتی دارید و آیا با روحیه واقعی شما همخوانی دارد یا خیر. همراهمان باشید.

به عکس زیر نگاه کنید و یکی از شماره ها را انتخاب کنید.

1. دایره

اگر اولین انتخاب شما پای به شکل دایره است یعنی انسان متفکر و تحلیل گری هستید. شما استعداد بسیار زیادی در خارج از چهارچوب فکر کردن دارید. وقت خود را تلف نمی کنید و همواره بهترین و موثرین روش برای انجام کار ها را در پیش می گیرید؛ فرقی هم ندارد این کار چیست، از شستن ماشین گرفته تا عوض کردن گارگزار بیمه.

شما در یافتن راهکار مسائل مختلف بسیار بهتر از بقیه مردم رفتار می کنید و به راحتی تسلیم نمی شوید. همچنین باید بدانید که انسانی راستین و منطقی هستید و همه امور را به درستی انجام می دهید.

2. پنج ضلعی

شما تا حدی انسان تک رویی هستید. چندان تمایلی به نمایش احساسات خود ندارید، اما در تفسیر احساسات دیگران بسیار مهارت دارید. احتمالا اطرافیان بار ها به شما گفته اند که چه حس قوی و بینش درستی نسبت به عواطف درونی شان دارید. توانایی خواندن تفکرات دیگران که در شما بسیار پررنگ است به خاطر این است که سال ها مشاهده گر و نظاره کننده خوبی بوده اید و این مساله یاری نموده تا بتوانید نتایج افکار و احساسات اطرافیان را خیل خوب حس و درک کنید.

شما انسانی بسیار آرام و خونسرد هستید و می توانید خود را از هیجان اطراف دور نگه دارید.

3. چند ضلعی

شما انسانی خلاق و مبتکر هستید و دوست دارید زندگی را با تمامی لذت های بچشید و از تمامی لحظه های خود لذت می برید. انسانی پر شور و پر هیجان هستید و دوست دارید همواره در مرکز توجهات قرار داشته باشید. معاشرت با شما بسیار لذت بخش است، زیرا به خوبی می دانید با هر کسی چه رفتاری داشته باشید. روحیه شما به گونه ای است که به ندرت نیمه خالی لیوان را می بینید.

4. ستاره

شما ذاتا مدیر و رهبر هستید. از اینکه خود و توانایی های خود را به چالش بکشید لذت می برید. شما با قدرت درونی توانایی حل هرگونه مسئله ای را در زندگی دارید. در واقع باید این طور گفت که مسائل و چالش ها برای شما همچون حل یک معما و بازی برای تقویت مغز و ذهنتان هستند. شما از کنترل کردن اوضاع بسیار لذت می برید و توانایی آن را هم دارید. ممکن است اطرافیان به شما بگویند که همواره آن ها را تحت کنترل خود دارید.

5. قلب

شما استعداد های بسیار خوبی دارید و همین باعث می گردد تا اطرافیان به شما علاقه داشته باشند. انسانی بسیار مهربان و با محبت هستید که به خوبی حواسش به اطرافیانش است و یک مستمع بسیار عالی محسوب می شوید. به لحاظ دوستی کاملا پشتیبان هستید و بحث و دعوا تا حد امکان دوری می کنید. این مساله تا حدی برایتان جدی است که حتی خودتان را در این جهت قربانی می کنید.

این تست تا چه اندازه درباره شخصیت شما حقیقت داشت؟

منبع: برترین ها
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1144

به "یک شیرینی را انتخاب کن، تا شخصیتت را تفسیر کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک شیرینی را انتخاب کن، تا شخصیتت را تفسیر کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید