تعلیق مشاور رئیس باشگاه بارسلونا در پی افشای رسوایی رسانه ای

به گزارش تور استانبول، به دنبال افشای ارتباط باشگاه بارسلونا با یک شرکت تبلیغاتی که مأمور دفاع از عملکرد رئیس این باشگاه و انتقاد از بازیکنان فعلی و سابق تیم شده بود، فعالیت مشاور ریاست باشگاه به حالت تعلیق درآمد.

تعلیق مشاور رئیس باشگاه بارسلونا در پی افشای رسوایی رسانه ای

به گزارش تور استانبول و به نقل از ESPN، خائومه ماسفرر، مشاور خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در پی افشای رسوایی رسانه ای مدیران این باشگاه، تعلیق شد.

هفته گذشته بود که رادیو کادناسر اسپانیا فاش کرد بارتومئو یک شرکت رسانه ای را مأمور کرده تا اقدامات او را مثبت و کارساز جلوه دهد و به منتقدان او از جمله بازیکنان و دیگر اعضای فعلی و سابق تیم پاسخ بدهد.

باشگاه بارسلونا این ادعا را تکذیب کرد و دو روز بعد نیز به همکاری خود با شرکت رسانه ای مذکور سرانجام داد. با این حال ابعاد این جنجال آنقدر بزرگ بود که مدیران باشگاه را روز گذشته (جمعه) مجبور به برگزاری یک نشست اضطراری کرد که نتیجه آن معلق شدن فعالیت ماسفرر بود. در واقع دو تن از نایب رئیسان باشگاه، امیلی روساود و جوردی کاردونر خواهان اخراج ماسفرر شده بودند، اما بارتومئو با اتخاذ چنین تصمیمی در مورد او مخالف بود و به این ترتیب قرار بر تعلیق فعالیت وی تا اطلاع ثانوی شد.

گزارش افشاگرانه کادناسر باعث ایجاد تردیدهایی در مورد بازیکنان بارسلونا شده است. ابتدا جرارد پیکه در واکنش به خبرنگاری که سعی در دفاع از کادر مدیریتی باشگاه بارسلونا داشت، او را عروسک خیمه شب بازی خطاب کرد و سپس لیونل مسی در مصاحبه اش با نشریه موندو دپورتیوو حاضر نشد از بارتومئو و همکارانش رفع اتهام کند و گفت منتظر است تا نتیجه نهایی تحقیقات تعیین شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 807

به "تعلیق مشاور رئیس باشگاه بارسلونا در پی افشای رسوایی رسانه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق مشاور رئیس باشگاه بارسلونا در پی افشای رسوایی رسانه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید